• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Pasaules MIERA Skrējiena 2014 maršrutā iekļauts Rankas pagasts

No 26. līdz 30. jūlijam jau 14. reizi miera skrējiena “Peace Run” Eiropas posma ietvaros Latvijā viesosies daudznacionālā skrējēju komanda, kas no 2014. gada februāra vairāk kā astoņu mēnešu garumā ar miera lāpu apceļos visas Eiropas valstis, veicot ap 24 000 km garu distanci. 2014. gada skrējiena pasākumi paralēli noritēs arī ASV, Āzijā, Centrālajā un Dienvidamerikā, Āfrikā, Austrālijā un Jaunzēlandē.

Šis skrējiens ir kā simboliska vēsts ar skriešanas starpniecību paust vienotību un sadraudzību starp dažādu tautību un pārliecību cilvēkiem. Tas nav komerciāls vai politisks projekts, un tā organizatori darbojas uz brīvprātības principiem.

Savā ceļā Miera Skrējiens (www.peacerun.org/lv/) pieskaras miljonu cilvēku dzīvēm. Skrējēji apmeklē tūkstošiem apdzīvoto vietu un tiekas ar tūkstošiem vietējo iedzīvotāju, no rokas rokā nododot lāpu un daloties ar savu iedvesmu un sapni par labāku pasauli. Skrējēji apmeklē skolas, interešu un skrējēju klubus, kā arī vietējās un valsts varas institūcijas – visus, kas jūtas iedvesmoti tikties ar komandu un piedalīties savu iespēju robežās.

Skrējiena ceļā sportisti un nesportisti, bērni un vecāki, lieli un mazi tiekas, lai paskrietu kopā, nododot sadraudzības lāpu no rokas rokā, vai arī vienkārši paturētu to rokās, paužot savu labo gribu gaišākai pasaulei.

Pasaules miera skrējiena 2014 dalībnieki 27. jūlijā šķērsos arī Gulbenes novada Rankas pagastu. Skrējienā piedalīsies arī Rankas pagasta sportisti un jaunieši.

Vairāk informācijas pie Rankas pagasta sporta speciālista Pētera Zelča, zvanīt pa tālr. 28686787

Peace_run_afisa_2014_A4 - Copy

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *