• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Pasākumi šajā nedēļas nogalē (11.-13.oktobris)

Piektdien, 11.oktobrī

10:45 Gulbenes bibliotēka aicina uz tikšanos ar rakstnieku un publicistu Jāni Ūdri. Tikšanās ar piecu grāmatu autoru notiks Gulbenes ģimnāzijā, jo sarunas centrā ir rakstnieka jaunā, skolēniem adresētā Latvijas vēstures grāmata „Meldras un Matīsa brīnumainais ceļojums”. Vairāk informācijas šeit

 

Sestdien, 12.oktobrī

10:00 Gulbenes sporta centrā – Gulbenes novada dambretes un šaha čempionāts.

13:00 Gulbenes viesnīcās vestibilā notiks tekstilmozaīkas izstādes „Širce” atklāšana.

13:00 Druvienas bibliotēkā – Dzejas dienu noskaņās mākslas zinātņu maģistres Laimas Kļaviņas lekcija „Jūlija Straumes radošā mantojuma izmantošanas metodika rokdarbos un zīmēšanā”.

19:00 Jaungulbenes tautas namā viesosies Baltinavas amatierteātris ar izrādi „Otans i vampīri”, ieeja 2 Ls, skolēniem un pensionāriem 1 Ls.

20:00 Beļavas tautas namā uzstāsies grupa „Zeļļi”. Biļetes iepriekšpārdošanā Beļavas pagasta pārvaldē. Biļešu cena: pieaugušajiem 2 Ls; skolēniem līdz 16 gadu vecumam 1 Ls (koncerta dienā 3 Ls un 1,50 Ls).

22:00 Jaungulbenes tautas namā – „Rudens ballīte”, spēlēs Kaspars Maks.

22:00 Litenes tautas namā – atpūtas pasākums „Divi vienā”. Balli spēlēs grupa „Brīvdiena”, savukārt DJ GACH rūpēsies par diskomūziku pauzēs un pēc balles. Videoprojekcijas – VJ KOSMOSS.

 

Izstādes

Līdz 15.oktobrim Gulbenes bibliotēkā aplūkojama Daigas Kalinkas gleznu izstāde „Tas ko šodien jūs redzat”. Ekspozīcijas darbi lieliski sasaucas un papildina nesen izdoto Daigas dzejoļu krājumu „Sev un Tev”. Gleznās, zīda un eļļas krāsās – dzejiskas izjūtas, magones un citi ziedi.

Līdz 16.novembrim Gulbenes novada vēstures un mākslas muzejā aplūkojama talantīgā mākslinieka, scenogrāfa Ilmāra Blumerga izstāde par Voldemāru Irbi. Vairāk informācijas šeit

 

Foto: no Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā
mantojuma centra foto arhīva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *