• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Pasākumi šajā nedēļas nogalē (1.- 2.jūnijs)

Sestdien, 1.jūnijā

Plkst. 6:00 no rīta tiksimies pie Druvienas kultūras nama, lai dotos putnu pārgājienā pa Druvienu un tās apkārtni. Pārgājiena laikā noskaidrosim, kādus un cik daudz putnus iespējams sadzirdēt un novērot Druvienā pirmajā vasaras dienā, veidosim Druvienas pasaras putnu sarakstu. Ornitologs pastāstīs interesantus faktus par putnu dzīvi un kā cilvēkiem sadzīvot ar putniem. Uz pārgājienu līdzi ņemsim piemērotu apģērbu, labu garastāvokli un ja ir pieejams – arī binokli. Taču tos, kam patīk brīvdienās ilgāk pagulēt, aicinām kopā ar ģimeni vai draugiem uz putnu būrīšu darbnīcu laukumā pie Druvienas kultūras nama plkst.11:00. No dēlīšu sagatavēm naglosim būrīšus urālpūcēm, apodziņiem, kā arī mazajiem dobumperētājiem. Lai nav jāgaida rindā uz instrumentiem, uz darbnīcu aicinām nākt ar savu āmuru. Mazākie darbnīcas apmeklētāji var paņemt līdzi arī vaska krītiņus, lai savus sanaglotos būrus izrotātu. Izgatavotie būrīši tiks izvietoti Druvienas apkārtnes mežos, lai to iemītnieki – pūces un mazie dobumperētāji (zīlītes), cīnotos ar meža kaitēkļiem un grauzējiem.

No plkst.11:00 pie Gulbenes dzelzceļa stacijas Bērnu diena Bānītī. Aktivitātes: nelieli izbraucieni ar bānīti, piepūšamās atrakcijas, sejiņu apgleznošanas darbnīca, balonu zvēriņu locīšana, ģimeņu fotostūrītis, saldējums un citi našķi.

 Plkst.11:11 Lejasciema estrādē Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai veltīti Gulbenes novada bērnu svētki „KĀ PASAKĀ!” Bērniem būs iespēja darīt trakas un ne tik trakas lietas, piedzīvot lielus un ne tik lielus brīnumus, satikt dažādus pasaku varoņus, pacienāties Raganas ķēķī, un vēl…un vēl… un vēl… Pasaku feja ir izsludinājusi ballīti, uz kuru vēlams ierasties kāda pasaku varoņa tērpā, lai priecātos un dejotu ar tāltālās karaļvalsts viesiem! Ciemos ieradīsies Runcis Zābakos un Pelīte Minnija, un… pats īstākais Burvis! Būs pārsteigumi, brīnumi un milzu burbuļi. Ja vēlies vienu dienu pavadīt uz krāsainas varavīksnes, kopā ar smaidošiem bērniem ,- atnāc!

Plkst.15:00 Litenes tautas namā Litenes pagasta pašdarbnieku koncerts

Plkst.18:00 Jauniešu centrā „Bāze” Improvizācijas teātra kafejnīca

Plkst.20:00 Pilskalna estrādē Beļavas 20. deju svētki „Gadskārtu ritenī” Plkst.22:00 Balle. Spēlē grupa „Brālīši”

Plkst.22:00 Lejasciema estrādē Vasaras sezonas atklāšanas zaļumballe. Spēlē Kaspars Maks un grupa „Brīvdiena”

 

Līdz 2.jūnijam Gulbenes kultūras centrā Gulbenes novada pirmsskolas vecuma bērnu zīmējumu “Ziedēšanas brīnums”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *