• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Papildus pieteikšanās ekskursijai uz Smiltenes novadu, 9.augustā!

Balstoties uz cilvēku lielo interesi par ekskursiju uz Smiltenes novadu 9.augustā, pašvaldības aģentūra „Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” organizē vēl vienu autobusu ekskursijai uz Smiltenes novadu un izsludina papildus pieteikšanos. Arī otrs autobuss ekskursijā brauks tajā pašā dienā – 9.augustā, bet izbraukšana paredzēta vēlāk, plkst. 10:00 no Gulbenes novada domes (Ābeļu iela 2, Gulbene).

Smiltenes novada apceļošanas ekskursijā apmeklēsim atpūtas kompleksu „Trīssaliņas”, kur atrodas dabas taka ar koka zvēriņiem, apskatīsim arī netradicionālo lauksaimniecības dzīvnieku audzētavu „Ezerlejas”, kur dzīvo fazāni, Dienvidāfrikas strausi, pundurkaziņas, dambrieži, kā arī daudzi citi zināmi un mazāk zināmi dzīvnieki. Ciemosimies lauku mājā „Donas” pie saimnieces Ilzes, kura stāstīs „Maizes stāstu” jeb to, kā tiek cepta īsta rupjmaize pēc sentēvu receptēm. „Donās” baudīsim arī dažnedažādus lauku labumus un gardu zupu. Iepazīsim arī Smiltenes pilsētas skaistākās un vēsturiskākās vietas, dodoties ekskursijā pa pilsētu kopā ar gidu.

Maksa par dalību ekskursijā 16,00 EUR pieaugušajiem; 14,00 EUR skolēniem, bērniem līdz skolas vecumam 7,00 EUR. Cenā iekļautas transporta, apskates objektu maksas, kā arī pusdienas lauku mājā „Donas”.

Ekskursijai aicinām pieteikties līdz 7.augustam, zvanot pa tālr. 64497729, 26557582. Vietu skaits otrajā autobusā ir ierobežots, tāpēc lūgums dot ziņu un pieteikt savu dalību laicīgi.

Lauku maja Donas

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *