Gulbenes novada pašvaldības aģentūra “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” aicina piedalīties apmācībās pieaugušo neformālās izglītības programmā “Komunikācijas māksla kā instruments darbā ar tūristiem” un gūt vērtīgu pieredzi darbam gan izzinošās lekcijās, gan arī apgūstot praktiskas iemaņas.
Apmācībās aicināti piedalīties novada tūrisma uzņēmēji, pakalpojumu sniedzēji, gidi, kā arī ikviens interesents, kam ikdienas darbs ir saistīts ar klientu apkalpošanu un kas vēlas papildināt savas zināšanas komunikācijas mākslā. Apmācības notiks 9.aprīlī no plkst. 10:00 līdz 14:30 Stāmerienas pilī. Kopā ar Stāmerienas pils projektu vadītāju Anitu Birznieci paredzētas iepazīšanās, ledus laušanas un grupas saliedēšanās aktivitātes. Improvizācija un elastīga pieeja ir būtiska darbā ar klientiem, lai apmierinātu viņu vajadzības un spētu reaģēt nestandarta situācijās. Šī būs iespēja apgūt labās prakses piemērus, ko izmantot darbā ar dažādas mērķauditorijas tūristiem. Aktrise un runas pedagoģe Zane Daudziņa klātesošos aicinās apgūt runas mākslu. Būs iespēja apgūt praktiskas iemaņas, kā panākt drošu balss skanējumu, skaidru artikulāciju, kā izvēlēties optimālu runas tempu, tembru un intonāciju. Apgūti tiks dažādi stresa pārvarēšanas paņēmieni un triki, ko pielietot, lai noturētu tūristu un klausītāju interesi. Savukārt Stāmerienas pils vadītāja Edīte Siļķēna apmācību dalībniekiem ļaus ielūkoties populāra un tūristu mīlēta galamērķa – Stāmerienas pils – darbā. Iepazīstinot ar praktiskiem piemēriem no pieredzes, klātesošajiem tiks sniegta informācija par darbu ar dažādu mērķauditoriju klientiem, jaunu sadarbību veidošanu un esošo stiprināšanu.
Dalību apmācībās var pieteikt pa tālruni 26557582 vai e-pastā: turists@gulbene.lv. Pēc programmas apguves tiks izsniegta apliecība. Dalības maksa – 10,00 EUR.
Pieaugušo neformālās izglītības programma “Komunikācijas māksla kā instruments darbā ar tūristiem” tiek realizēta ar Gulbenes novada pašvaldības finansiālu atbalstu 667 EUR. Līdzfinansējums piešķirts Gulbenes novada pieaugušo neformālās izglītības programmu konkursā.
Programma
10:00 – Improvizācija un elastīga pieeja darbā ar tūristiem – Anita Birzniece, Stāmerienas pils projektu vadītāja
11:00 – Kafijas pauze
11:30 – Balss kā gida darba instruments – Zane Daudziņa, aktrise, runas pedagoģe
13:00 – Kafijas pauze
13:15 – Pieredzes stāsts populāra tūrisma un kultūras objekta vadīšanā, ekskursija Stāmerienas pilī – Edīte Siļķēna, Stāmerienas pils vadītāja
14:30 – Noslēgums