• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Palīdzi Gulbenes vārdam izskanēt videostāstā par Latviju

Tūrisma attīstības valsts aģentūra (TAVA) kampaņas „Atklāj Latviju no jauna!” ietvaros 13.novembrī uzsāka unikāla videostāsta – “Latvija bilžu rāmītī” – veidošanu. Līdz 1. decembrim ikvienam ir iespēja balsot par skaistāko Latvijas vietu video fragmentiem, no kuriem tiks izveidots Latvijai veltīts videostāsts.Uz iekļūšanu videostāstā pretendē arī trīs īpaši Gulbenes novada piedāvājumi: Gulbenes stacija un Gulbenes-Alūksnes bānītis, Rankas maizes ceptuve „Ķelmēni” un sniega kurpju meistars Edgars Safronovs, Beļavā.

 

Ar akcijas palīdzību varam ļaut iedzīvotājiem no citiem novadiem atklāt šīs vietas Gulbenes novadā, un no jauna atklāt tās arī paši. Mūsu novada ļaudis parāda vēlmi uzturēt kultūrvēsturisko mantojumu un tradīcijas, tāpat ir inovatīvi un radoši savā darbībā. Atbalstīsim Gulbenes novadu un palīdzēsim Gulbenes vārdam izskanēt videostāstā par Latviju!

Balsojums par „Latvija bilžu rāmītī” iekļautajām vietām noslēgsies 1. decembrī, bet videostāsta pirmizrāde plānota 10. decembrī.

Informācija par „Atklāj Latviju no jauna!” un kampaņas aktualitātes pieejamas mājas lapāwww.atklaj-latviju.lvun sociālo tīklu lapās www.draugiem.lv/atklajlatvijuun www.facebook.com/atklajlatviju

P.S. Pastāstiet par akciju arī saviem draugiem!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *