• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

PALDIES!

Gulbenes diena Kalnciema kvartālā pulcē lielu apmeklētāju skaitu.

22. augustā Gulbenes novada PA „Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” organizēja Gulbenes dienu Kalnciema kvartālā. Šajā dienā visiem apmeklētājiem bija iespēja iegādāties 10 Gulbenes novada mājražotāju un amatnieku produkciju, klausīties mūziku Gulbenes novada mūziķu izpildījumā, piedalīties radošajās darbnīcās, kā arī noskatīties tūrisma filmu „Ceļojums uz gulbju zemi – Gulbeni”. Šajā dienā arī SIA „Gulbene – Alūksne bānītis” bija sagatavojis pārsteigumu tirdziņa apmeklētājiem – tvaika lokomotīves „Ferdinands” maketu, pie kura bija iespēja fotografēties visiem interesentiem.

Gulbenes novada PA „Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” vēlas teikt lielu paldies visiem, kuri, piedaloties Kalnciema tirdziņā, radīja neaizmirstamu pasākuma atmosfēru un prezentēja Gulbenes novadu. Liels paldies SIA „Vecpāpani”, mājražošanas uzņēmumam „Ozoli ” , Ainim Vorobjovam, SIA „Libeks un Sprudzāns”, SIA „Mū siers” keramiķei Laimdotai Kliesmetei, Z/S „ Grūdupes”, Ārijai Māliņai, SIA „Pirtslietu darbnīca”, frizierēm Tamārai Paņinai un Montai Pumpurei, Druvienas amatniecei Inesei Zvejniecei, šlāgermūzikas grupai „Vilx”, Druvienas folkloras kopai „Pērlis” un tās vadītājai Dacei Vītolai, jauniešu mūzikas grupai „On My Way”, dziedātājai Ingai Deigelei, kā arī SIA „Gulbene – Alūksne bānītis”.

Arī nākamajā gadā Gulbenes novada pašvaldības aģentūra plāno rīkot Gulbenes dienu Kalnciema kvartāla tirdziņā. Šādas dienas organizēšana Kalnciema kvartālā, ļauj iepazīt Gulbenes novada plašo dažādu aktivitāšu piedāvājumu un ceļošanas iespējas.

IMG_9823

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *