• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Pa Gulbenes-Alūksnes bānīša pēdām

Pavasaris šogad nāk pavisam citādāk. Un ne jau tikai tāpēc, ka arī ziema, kas nu jau sāk atvadīties, šogad ir bijusi citāda – gandrīz bez sniega un sala, bet lielākoties tāpēc, ka pasaulē šobrīd valda citāda lietu kārtība, ka esam aicināti strikti ievērot ierobežojumus, ka mums ir jāmaina savs ierastais straujais dzīves ritms, ir jāapstājas, jāpiebremzē.

Mēs šobrīd nedrīkstam doties tālos ceļojumos, apmeklēt plašus pasākumus, jo tas šobrīd ir vitāli svarīgi, lai pasargātu sevi un citus. Bet mēs varam smelties spēku mūsu dabas varenībā un to var darīt tepat. Speciālisti iesaka, ka šobrīd ir ļoti nepieciešams stiprināt imunitāti un to var darīt, arī dodoties  pastaigās un vērojot apkārtnes ainavas. Aicinām ikvienu doties pastaigā “Pa Gulbenes-Alūksnes bānīša pēdām”, ejot gar mūsu mazā bānīša sliedēm.

Atcerieties, ka Gulbenes-Alūksnes bānītis divreiz dienā, vedot pasažierus, dodas turp un atpakaļ uz Alūksni. Pulksten 13.00 tas atiet no Gulbenes stacijas, pulksten 15.25 nāk atpakaļ no Alūksnes.  Otro reizi uz Alūksni no Gulbenes tas dodas pulksten 18.00 un atpakaļ nāk pulksten 19.55. Ja būsiet noguruši no pastaigas, atpakaļcelu var mērot ar bānīti. Ejot gar sliedēm, sargiet sevi un noteikti uzmanieties no braucošā vilciena! Aicinām noteikti padomāt par piemērotu apģērbu un apaviem pastaigai! Ja esat ieplānojuši doties garākā pastaigā un mērot, iespējams, pusceļu vai pat vairāk, paņemiet līdzi karstu tēju un kādus kārumus, ko varēsiet notiesāt, atpūšoties kādā no bānīša pieturvietām.

Sīkāku informāciju par bānīti meklē šeit!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *