• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Otrais tūrisma informācijas tirgus notiks Gulbenē!

Gulbenes novada pašvaldības aģentūra „Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” 13.septembrī piedalījās pirmajā tūrisma informācijas tirgū Bauskā. Mūsu novada plašo tūrisma piedāvājumu prezentēja tautā iemīļotās Bānīša bufetčicas, SIA „Gulbenes –Alūksnes bānītis” un aģentūras pārstāves. Gulbenes novada tūrisma piedāvājuma prezentācija noritēja izcili, līdz ar to otrais tūrisma informācijas gadatirgus notiks Gulbenes novadā.

Kā jaunums tieši skolēniem, Bauskas novada skolām tika piedāvāti aģentūras jaunizveidotie skolēnu ekskursiju komplekti pa Gulbenes novadu. Prezentējām arī 8 ekskursiju komplektus pa novada pagastiem un pilsētu, kā arī Bānīša tūrisma piedāvājumu.

To, ka Gulbenes novads tika prezentēts visaktīvāk, atzina arī Zemgales televīzija un ikviens interesents Latvijā varēja vērot sižetu par Tūrisma informācijas tirgu Bauskā un Gulbenes novada prezentāciju LTV 1 dienas ziņu raidījumā.

Bauskas novads stafeti otrā tūrisma informācijas tirgus rīkošanai nodeva Gulbenes novadam, un 2015.gada 19.septembrī Gulbenē norisināsies otrais tūrisma informācijas tirgus.

Vairāk informācijas par tūrisma aktualitātēm novadā variet lasīt mājas lapā: www.visitgulbene.lv.

„Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā
mantojuma centrs”

20140913_120553

DSC_0072

 

DSC_0036

DSC_0096

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *