• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Olga Dreģe ar Latvijas labāko teātru aktieriem ielūdz uz savas 75 gadu jubilejas koncertuzvedumu

Olga Dreģe ir latviešu teātra uguntiņa – temperamentīga, spilgta, skatītāju mīlēta un režisoru lutināta, šogad māksliniece svin savu 75 gadu jubileju, par godu jubilejai visi tiek laipni aicināti uz koncertprogrammu “Olgai Dreģei 75” 14.jūlijā plkst.16:00 Litenes brīvdabas estrādē “Parklīcis”

Olga Dreģe Dailes teātrī nospēlējusi pāri par 100 lomu, piedalījusies gandrīz vai visās labākajās latviešu filmās – Matilde “Purva bridējā”, Anna “Vella kalpos”, Zāļu Made “Vilkatī Tomā”, Dagnija “Limuzīns Jāņu nakts krāsā”, Lauras māte “Zītaru dzimtā” u.c., filmējusies arī TV seriālos, pēdējais no tiem – “Sirdsmīļā Monika”.  

 

Nozīmīga viņas talanta daļa ir aktrises samtaini tembrētā, plašā diapazona balss, kas ir viens no perfekti pārvaldītiem un talantīgi lietotiem aktrises mākslinieciskās izteiksmes līdzekļiem.

Svētku koncertuzvedumā piedalīsies mākslinieces tuvākie skatuves kolēģi un draugi –

Mirdza Martinsone, Baiba Indriksone, Sarmīte Rubule, Leons Krivāns, Juris Strenga, Jānis Reinis un Gints Andžāns.

Būs trīskāršs svētku pasākums, jo 75 gadu jubilejas šogad svin arī Dailes teātra aktieri Leons Krivāns un Juris Strenga. Uzvedumā muzikāla un asprātības pilna  atkalredzēšanās solās būt ar seriāla „Sirdsmīļā Monika” varoņiem, kas uz skatuves būs pilnā sastāvā, lai pārsteigtu un liktu smaidīt ikvienam skatītājam, būs jauni dueti, veselīgs humors, dejas un līksma sadziedāšanās visa vakara garumā.

Koncertā tiks izpildītas dziesmas no populārākajām latviešu teātra izrādēm un kinofilmām, jaunās skaņās dzirdēsiet  iemīļotā seriāla „Sirdsmīļā Monika” tituldziesmu kā arī “Es gribu uz Parīzi” un “Tu mans mīļais Čipendeils”, kas solās būt īpaši “karsts” priekšnesums, skanēs arī tādas pazīstamas melodijas kā „Ejot cauri rudziem”,  „Teic, kas esi”, „Ak skaistā jaunība”, „Ak, Tu, Dieva Tēva ziņa” u.c., savukārt koncerta kulminācijā izskanēs „Vella kalpu” popūrijs.

„Mīļa dziesma, priecīgs prāts, sirsnīgs vārds dara Tevi skaistāku un rotā to cilvēku dzīvi, kas ir ap Tevi, vecā aktieru gvarda kopā ar jaunajiem kolēģiem vēlas šovasar iepriecināt savus klausītājus, tāpēc – nāciet, klausieties, atcerieties, dziediet un priecājieties kopā ar mums”, ielūdz Olga Dreģe.

Koncerta muzikālie producenti ir Juris Vaivods un Kristaps Krievkalns, režisors – Valdis Lūriņš, horeogrāfe – Liene Grava.

Novērtējot mākslinieces talantu un paveikto – šogad tiek izdota Olgas Dreģes grāmata “Izslāpums”, pēc koncerta par īpašu cenu būs iespējams to iegādāties un saņemt autogrāfu uz tās.

Biļetes nopērkamas „Biļešu paradīzes” kasē (Gulbenes novada domes ēkas , 101.kabinetā) un Litenes pagasta pārvaldē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *