• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Kūku bode “GARDUMS” 

SIA “Gardums” ir mājražotājs, kura pamatdarbība ir kūku un konditorejas izstrādājumu ražošana, cik vien iespējams, izmantojot dabīgas izejvielas un tikai dabīgas krāsvielas. Uzņēmums ražo kūkas gan uz pasūtījumu, gan pārdošanai turpat uz vietas, kūku bodes “Gardums” veikalā, un sortimentā piedāvā vairāk nekā 25 kūku veidus. Pieņemti tiek arī lielformāta kūku pasūtījumi, piemēram, kāzām un korporatīviem pasākumiem. Uzņēmumā ir pieejama arī mājīga kafejnīca, kur klientiem ir iespēja uz vietas nobaudīt aromātiskas tējas un kafijas, kūkas gabaliņos un citus konditorejas izstrādājumus. Uzņēmuma veikaliņā ir izvietoti arī dāvanu stendi ar novadnieku un citu Latvijas ražotāju produkciju (keramika, sveces, rotas, koka izstrādājumi, u.c.).

Nozīmīgākais uzņēmuma vadmotīvs ir gatavot tā, lai visa produkcija būtu kā mājās cepta un palīdzēt klientiem radīt svētku sajūtu!

2021.gadā tika radīta jauna terase un labiekārtots iekšpagalms. Jau 2 gadus uzņēmums organizē “Perona svētkus” savā iekšpagalmā, piedāvājot pasākuma konceptu: svaigs gaiss + muzikālais koncerts + garšīgi ātrās ēdināšanas tipa ēdieni/ dzērieni/ našķi (izmantojot vietējās izejvielas, ražotājus un pašu gatavotas maizītes). Uzņēmuma ilgtermiņa mērķis ir rīkot arvien vairāk organizētus pasākumus. Sākot ar 2023.gadu, plānots piedāvāt regulāras konditorejas meistarklases

Par jaunākajām aktualitātēm un pasākumiem iespējams sekot līdzi uzņēmuma sociālajos kontos (Facebook, Instagram, Twitter)..

Kā saka pašas kūku bodes saimnieces: “Kūkas, tortes un saldumi – tā ir laimes hormonu, svētku sajūtas un bērnības atmiņu koncentrācija vienuviet un mēs šo vietu saucam par kūku bodi “Gardums”!”

Rīgas iela 71A, Gulbene
+371 26329841
Pirmdiena–Piektdiena: 9:00–18:00
Sestdiena: 9:00–14:00
Svētdiena: slēgts