• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Gulbenes elektrovilcieniņš

Lejupielādēt PDF

Ekskursija ar elektrovilcieniņu „Atklāj un iepazīsti Gulbeni!” ir lielisks veids, kā apskatīt Gulbenes pilsētas skaistākās vietas, klausoties elektrovilcieniņa vadītāja – gida stāstījumu par pilsētu.

Pilsētā ir izvietotas skaistas vilcieniņa pieturvietas gulbja formā, kur lasāma visa aktuālākā informācija. 

Vilcieniņa maršruts: Izglītojošais un interaktīvais centrs “Dzelzceļš un Tvaiks” (Dzelzceļa iela 8) – Dzelzceļa iela – Ozolu iela – O. Kalpaka iela – Skolas iela – caur Spārītes parku – Blaumaņa iela – Rīgas iela – Dzilna iela – Parka iela – Brīvības iela – Pils iela – Pils parks – O. Kalpaka iela – Ozolu iela – caur Gulbīšu parku – Līkā iela – Rīgas iela – Dzelzceļa iela – Izglītojošais un interaktīvais centrs “Dzelzceļš un Tvaiks” (Dzelzceļa iela 8).

Aicinām izmantot iespēju un paraudzīties uz pilsētu no mazā braucošā vilcieniņa, kā arī pastāstīt par šādu iespēju saviem draugiem un paziņām.

Elektrovilcieniņš kursē līdz 30.septembrim. 

23. un 24. jūnijā – brīvdiena.

Maijā elektrovilcieniņš kursēs no trešdienas līdz svētdienai. 

Pieejamie ekskursijas laiki:

Pirmdiena-Sestdiena 10:00 11:30 13:00 16:00 17:30
Svētdiena 10:00 11:30 13:00

*Īpašs reiss Gulbenes novada vēstures un mākslas muzeja apmeklējumam – sestdien plkst. 13:00 (ar 30 min stāvēšanu pie muzeja) 

*Lietus laikā elektrovilcieniņš nekursē

Biļetes cena:
3.50 EUR (pieaugušajiem)
2.70 EUR (4-6 g.v. bērniem, skolēniem, pensionāriem, personām ar invaliditāti)

Ir iespējams iegādāties dāvanu kartes braucienam ar elektrovilcieniņu. Tās var iegādāties izglītojošajā un interaktīvajā centrā “Dzelzceļš un Tvaiks”, Dzelzceļa ielā 8, Gulbenē.

Sīkāka informācija un pieteikšanās – pa tālr.  26557582, 64497729.