• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Disku golfa parks “Stari”

Disku golfa parks “Stari” atrodas pie Staru mototrases Daukstu pagastā.

Ar nomas diskiem iespējams pamēģināt spēli, sazinoties ar disku golfa parka “Stari” koordinatoru Arvi Rubeni (tālr. +371 22002293) – nomas komplekta cena 5 Eur/cilvēkam (minimālā cilvēku grupa – 5), skolēnu grupām – 3 Eur/cilvēkam (minimālā cilvēku grupa – 15). Komplektā katram dalībniekam ietilpst trīs diski (tuvajiem, vidējiem un tālajiem metieniem). Diska nozaudēšanas gadījumā jāatmaksā tā vērtība – 10 Eur.

Lielākam pasākumam (virs 10 cilvēkiem), kur piedalās disku golfa eksperti ar instruktāžu un nomas inventāru: pasākuma cena – 10 Eur/cilvēkam (minimālā cilvēku grupa – 10), skolēnu grupām – 5 eur/cilvēkam (minimālā cilvēku grupa – 15).

Iespējams iegādāties starta komplektu disku golfa iesācējiem, kas dod iespēju pirmajā sezonā laukumu izmantot bez maksas. Starta komplekta cena – 30 Eur.

Disku golfa laukums pieejams katru dienu no plkst. 11:00 – 21:00 (ar iepriekšēju pieteikšanos).

diskgolfs3

diskgolfs2

diskgolfs1

diskgolfs

SIA “Baltic Disc Golf”

Par to ko mēs darām:

Organizējam: disku golfa apmācības, turnīrus, kluba biedru pasākumus, promo pasākumus, uzņēmuma saliedēšanas pasākumus/ turnīrus, stafetes utt.;
Tirgojam: Esam vienīgie oficiālie izplatītāji Latvijā 3 lieliem pasaules zīmoliem – Latitude 64 (Zviedrija) (http://www.latitude64.se/), Westside Discs (Somija) (http://www.westside.fi/), Dynamic Discs (ASV) (http://dynamicdiscs.com/), tirgojam disku golfa diskus, somas, aksesuārus, grozus, laukuma sastāvdaļas un apģērbus;
Būvējam: Projektējam un būvējam disku golfa laukumus no A-Z. Atkarībā no laukuma līmeņa mūsu komandā ir laukumu būvniecības eksperti no Somijas, Igaunijas un Latvijas. Šeit iespējami dažādi risinājumi.

Par pakalpojumu veidiem un izcenojumu:

1. “Mēs braucam pie jums”200 Eur, mēs braucam pie jums ar visu nepieciešamo inventāru, iepazīstinām, kas ir disku golfs caur dažādām disciplīnām: ar trāpīšanu mērķī, ar disku golfa celiņu paraugu un mešanā uz tālumu. Parādām, kāds ir inventārs un prasmīgākajiem dažādās vecuma grupās izdalām balvas.
2. “Nodrošinām inventāru” – ja ir nepieciešams inventārs sporta spēlēm vai citiem pasākumiem, dažādām stafetēm utt.: grozs – 40 Eur, disku komplekts (tuvais, vidējais, tālais) – 3 Eur;
3. “Jūs braucat pie mums”10 Eur/ cilvēkam (minimums 10), jūsu izvēlētā laukumā mēs aizvadām 2-3 h disku golfa pasākumu ar visu inventāru, apmācībām un draudzīgu turnīru;
4. “Jūsu idejas un pieprasījums” – vēl pastāv daudz un dažādas variācijas un formāti, par kuriem kopsaucēju varam atrast sazinoties.

Disku golfa laukums pieejams katru dienu no plkst. 11:00 – 21:00 (ar iepriekšēju pieteikšanos).