• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Disku golfa parks “Stari”

Disku golfa parks “Stari” atrodas pie Staru mototrases Daukstu pagastā.

Ar nomas diskiem iespējams pamēģināt spēli, sazinoties ar disku golfa parka “Stari” koordinatoru pa  tālr. +371 28394791, 22002293 – nomas komplekta cena pieaugušajiem – 5 Eur, jauniešiem līdz 18 gadiem  – 3 Eur. Komplektā katram dalībniekam ietilpst trīs diski (tuvajiem, vidējiem un tālajiem metieniem). Diska nozaudēšanas gadījumā jāatmaksā tā vērtība – 10 Eur.

Lielākam pasākumam (virs 10 cilvēkiem), kur piedalās disku golfa eksperti ar instruktāžu un nomas inventāru: pasākuma cena – 10 Eur/cilvēkam (minimālā cilvēku grupa – 10), skolēnu grupām – 5 eur/cilvēkam (minimālā cilvēku grupa – 15).

Iespējams iegādāties starta komplektu disku golfa iesācējiem, kas dod iespēju pirmajā sezonā laukumu izmantot bez maksas. Starta komplekta cena – 30 Eur.

Disku golfa laukums pieejams katru dienu no plkst. 11:00 – 21:00 (ar iepriekšēju pieteikšanos).

diskgolfs3

diskgolfs2

diskgolfs1

diskgolfs

SIA “Baltic Disc Golf”

Par to ko mēs darām:

Organizējam: disku golfa apmācības, turnīrus, kluba biedru pasākumus, promo pasākumus, uzņēmuma saliedēšanas pasākumus/ turnīrus, stafetes utt.;
Tirgojam: Esam vienīgie oficiālie izplatītāji Latvijā 3 lieliem pasaules zīmoliem – Latitude 64 (Zviedrija) (http://www.latitude64.se/), Westside Discs (Somija) (http://www.westside.fi/), Dynamic Discs (ASV) (http://dynamicdiscs.com/), tirgojam disku golfa diskus, somas, aksesuārus, grozus, laukuma sastāvdaļas un apģērbus;
Būvējam: Projektējam un būvējam disku golfa laukumus no A-Z. Atkarībā no laukuma līmeņa mūsu komandā ir laukumu būvniecības eksperti no Somijas, Igaunijas un Latvijas. Šeit iespējami dažādi risinājumi.

Par pakalpojumu veidiem un izcenojumu:

1. “Mēs braucam pie jums”200 Eur, mēs braucam pie jums ar visu nepieciešamo inventāru, iepazīstinām, kas ir disku golfs caur dažādām disciplīnām: ar trāpīšanu mērķī, ar disku golfa celiņu paraugu un mešanā uz tālumu. Parādām, kāds ir inventārs un prasmīgākajiem dažādās vecuma grupās izdalām balvas.
2. “Nodrošinām inventāru” – ja ir nepieciešams inventārs sporta spēlēm vai citiem pasākumiem, dažādām stafetēm utt.: grozs – 40 Eur, disku komplekts (tuvais, vidējais, tālais) – 3 Eur;
3. “Jūs braucat pie mums”10 Eur/ cilvēkam (minimums 10), jūsu izvēlētā laukumā mēs aizvadām 2-3 h disku golfa pasākumu ar visu inventāru, apmācībām un draudzīgu turnīru;
4. “Jūsu idejas un pieprasījums” – vēl pastāv daudz un dažādas variācijas un formāti, par kuriem kopsaucēju varam atrast sazinoties.

Disku golfa laukums pieejams katru dienu no plkst. 11:00 – 21:00 (ar iepriekšēju pieteikšanos).