• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Nozarē labākie saņem balvas!

 Noslēdzies konkurss „Latvijas Labākais tirgotājs 2015”.  Noteikti nozares labākie – aptiekas, veterinārās aptiekas un klīnikas, degvielas uzpildes stacijas, skaistumkopšanas saloni, sporta un atpūtas centri, viesnīcas un viesu nami, lauku tūrisma objekti, veikalu grupā – mazie veikali, lielveikali un tirdzniecības tīkli, ēdināšanas uzņēmumu grupā – bistro, kafejnīcas–picērijas, kafejnīcas–konditorejas, kafejnīcas–veikali, kafejnīcas, krogi, restorāni un viesnīcu restorāni.

„Latvijas Labākais tirgotājs 2015” kopumā piedalījās 198 uzņēmumi. Pēc vērtēšanas 66 uzņēmumi atbilda konkursa kritērijiem, jo saņēma vismaz 92 punktus no 100. Starp tiem 20 ir no Rīgas un 46 no novadiem. Atkarībā no saņemto punktu skaita par uzvarētājiem atzīti 48 uzņēmumi, laureāta diplomus izpelnījās 17 un vienam uzņēmumam piešķirts dalībnieka diploms.

„Latvijas Labākais tirgotājs 2015” uzvarētāji nākuši no Alūksnes, Cesvaines, Cēsīm, Daugavpils pilsētas un novada, Gulbenes pilsētas un novada, Jelgavas pilsētas un novada, Jēkabpils, Jūrmalas, Kokneses, Ķeguma, Lielvārdes pilsētas un novada, Liepupes, Mālpils, Ogres, Rīgas, Rojas, Salaspils, Saldus, Valmieras un Ventspils.

Konkursu „Latvijas Labākais tirgotājs” rīko Latvijas Tirgotāju asociācija (LTA) kopā ar Latvijas Pašvaldību savienību Vairāk kā 20 gadu laikā konkursa ietvaros eksperti izvērtējuši labākos tirdzniecības, ēdināšanas un pakalpojumu sniedzēju uzņēmumus visā Latvijā. Šī pasākuma mērķis – paaugstināt nozarē strādājošo profesionalitāti. Pateicoties konkursam vairāku gadu gaitā plašāku atpazīstamību un uzmanību guvuši daudzi uzņēmumi.

Starp 17 laureātiem trīs no Gulbenes un Gulbenes novada kafejnīca “Sonāte”, “Lejas aptieka” un salons “Tiinalux”!

LATVIJAS LABĀKAIS TIRGOTĀJS Lauku tūrisma objekts piešķirts “AL –Pirtslietu darbnīca”!

483_2015-06-19_UMuzikantaFoto-664x442

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *