• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Novada tūrisma piedāvājumu popularizēs starptautiskajā tūrisma izstādē “ITB Berlin NOW”

No 9. līdz 12.martam notiek pasaules vadošā tūrisma izstāde “ITB Berlin NOW”, kur sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) un Vidzemes Tūrisma asociāciju piedalās arī Gulbenes novada pašvaldības aģentūra “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs”.

Ņemot vērā Covid-19 situāciju, šogad šī tūrisma izstāde notiek digitāli. Tūrisma nozares speciālisti satiekas tiešsaistes platformā, lai veidotu kontaktus ar potenciālajiem sadarbības partneriem, savstarpējās sarunās piedāvātu savus galamērķus iepazīt tūrisma nozares žurnālistiem un reklāmas speciālistiem, kā arī tūrisma operatoriem. Gulbenes novadu izstādē prezentēsim kā lielisku vietu, kur baudīt kvalitatīvus un daudzveidīgus aktīvā, dabas, rekreatīvā, kultūras mantojuma un garšu tūrisma pakalpojumus. Dibinot kontaktus, šī būs iespēja veici­nāt Centrālās Eiropas un Vācijas starptautiskā tūrisma kustību uz mūsu reģionu.

Izstādē “ITB Berlin NOW” ik gadu piedalās pārstāvji no visas pasaules, pulcējot aptuveni 60 000 individuālo apmeklētāju un vairāk nekā 120 000 nozares pārstāvju. 

Aģentūrai šogad ir plānots doties arī uz starptautis­ko tūrisma izstādi “Balttour 2021”Rīgā, kas, ja vien situācija ļaus, norisināsies 16.-18.aprīlī, savukārt no 14. līdz 16.maijam plānots piedalīties tūrisma izstādē “Tourest 2021” Tallinā, Igaunijā, aicinot mūsu tuvākos kaimiņus vēl aktīvāk braukt pie mums un izmantot mūsu tūrisma iespējas. Piedaloties starptautiskajās izstādēs, mērķtiecīgi plānots vir­zīt tādas jomas kā industriālais un kultūrvēsturiskais mantojums, dabas, aktīvais un gastronomis­kais tūrisms.

Diemžēl šonedēļ kļuva zināms, ka uz nākamo gadu tiek pārcelta izstāde “Matka 2021” Helsinkos, Somijā, kas bija paredzēta 21.-23.maijā. Arī šajā izstādē bija plānots prezentēt Gulbenes novada tūrisma piedāvājumu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *