• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Novada tūrisma piedāvājums tiks reklamēts Pļaviņās

Turisma_tirgus_afiša (2)Ikviens interesents tiks iepazīstināts ar daudzveidīgo Gulbenes pilsētas un novada tūrisma piedāvājumu un tiks aicināti apmeklēt mūsu novadu ne tikai vasaras sezonā, bet visu gadu un izmantot mūsu novada daudzpusīgās tūrisma piedāvājuma iespējas. Gulbenes stendā varēs uzzināt par aktuālo tūrisma piedāvājumu rudens sezonā, stāstīsim arī par jaunajiem tūrisma objektiem novadā un aicināsim piedalīties tūrisma akcijā “Sakrāj Gulbenes novada pērles!”.

Tūrisma informācijas gadatirgus Pļaviņās norisināsies no plkst. 10.00 līdz 16.00 parkā pie Kultūras centra (Daugavas iela 49). Tas iecerēts kā viens no Pļaviņu 90 gadu jubilejas pasākumiem. Tirgū piedalīsies Latvijas tūrisma informācijas sniedzēji, novadu mājražotāji un amatnieki. Tirgus tiek rīkots jau ceturto reizi, lai aicinātu ceļotājus apmeklēt dažādas Latvijas vietas, popularizēt reģionu un novadu tūrisma piedāvājumu – maršrutus, apskates objektus, ekskursijas. Latvijas apceļotājiem šis ir ērts veids, kā uzzināt par aktuālajiem tūrisma piedāvājumiem.

Pļaviņās plaši pārstāvēti būs tūrisma informācijas centri. Amatnieki un mājražotāji piedāvās savus izstrādājumus, degustācijas, darbosies radošās darbnīcas.

Tūrisma tirgus apmeklētājiem būs iespēja vizināties ar kuģīti „Vīgante”, tiks piedāvātas dažādas izklaides bērniem. Novada iedzīvotājus un viesus laukumā pie Kultūras centra pasākuma laikā priecēs „Pļaviņu muzikanti”, kapela „Klintaine”, saksofonists Jānis Briška un JDK „Daugaviņa”.

11.00 ar performaci uzstāsies strauju popularitāti Latvijā un pasaulē guvušais duets Santehniķi. Puiši mūzikas radīšanai izmanto savdabīgu instrumentu – trubafonu, kura galvenā sastāvdaļa ir visparastākās santehnikas caurules, bet ”kociņu” vietā tiek izmantotas pludmales čības.

12.00 būs iespēja vērot un piedalīties aizraujošā Zinātkāres centra ZINOO eksperimentu šovā. ZINOO tic, ka katram cilvēkam piemīt unikāls un neatkārtojams potenciāls, kuru ir jāpalīdz atklāt, rosinot cilvēkā dabisko zinātkāri par sevi, apkārtējo pasauli un tehnoloģijām.

Pasākumu vadīs Rīgas improvizācijas teātra aktieris Marģers Majors. Tirgus laikā apmeklētājiem būs iespēja piedalīties loterijā un laimēt kādu no pārsteiguma balvām, ko būs sagādājuši 4. Latvijas tūrisma tirgus dalībnieki.

Ieeja pasākumā bez maksas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *