• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Noslēgušies angļu sarunvalodas kursi lauku tūrisma uzņēmējiem

Šā gada 20.februārī noslēdzās PA „Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” organizētie angļu sarunvalodas kursi, kuros apliecību par programmas apgūšanu saņēma 9 Gulbenes novada lauku tūrisma uzņēmēji.

Četru mēnešu laikā no 2012.gada 22.oktobra līdz šā gada 20.februārim Gulbenes novada lauku tūrisma uzņēmēji ir apguvuši angļu sarunvalodas pamatzināšanas, spējot iepazīstināt angļu valodā runājošus viesus gan ar sevi, gan ar savu uzņēmumu. Iegūtās zināšanas tika parādītas kursu noslēgumā, kad katrs no dalībniekiem sagatavoja 5 minūšu stāstījumu par savu nodarbošanos un prezentēja to citiem. Apmācību vadītājs Oskars Aizups par noslēguma prezentācijām stāsta: „Četru mēnešu darbam rezultāts ir ļoti labs. Protams, neizpaliek arī kļūdas, tomēr svarīgākais ir tas, ka uzņēmēju teikto var saprast angliski runājošs tūrists”.

Paši kursu dalībnieki atzina, ka apmācības ir devušas jaunas zināšanas, kā arī nostiprinājušas jau esošās. Apmācību laiks nav bijis viegls, tomēr visiem prieks par padarīto un iegūto. O.Aizups piemin, ka apmācību mērķis ir sasniegts – Gulbenes novada lauku tūrisma uzņēmēji ir apguvuši angļu sarunvalodas pamatzināšanas, kas noderēs komunikācijā ar ārvalstu viesiem, veidojot vienkāršus dialogus un atbildot uz e-pastiem.

PA „Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” saka lielu paldies visiem iesaistītajiem, kuri palīdzēja un piedalījās kursu norises organizēšanā: Gulbenes novada domei (Izglītības, kultūras un sporta nodaļai par finansiālo atbalstu, pieaugušo un neformālās izglītības programmu organizēšanas ietvaros), Gulbenes kultūras centram, kā arī apmācību vadītājam Oskaram Aizupam. Paldies arī lauku tūrisma uzņēmējiem par atsaucību un vēlmi apgūt jaunas zināšanas!

 

 

 

Laura Lulle

tūrisma speciāliste

PA „Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *