• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Noslēgušās Gulbenes novada apceļošanas ekskursijas

12.oktobrī ar ekskursiju uz Stāmerienas pagastu noslēdzās Gulbenes novada apceļošanas ekskursiju cikls „Gulbenes novads – mūsu ceļotpriekam”, kuru organizēja neformālā grupa „TŪRINFO” sadarbībā ar Gulbenes novada pašvaldības aģentūru „Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs”.

Kopumā 2013.gadā notika četras novada apceļošanas ekskursijas: maija sākumā – uz Tirzas un Druvienas pagastu, siltā jūnija dienā – uz Litenes pagastu, septembrī – uz Galgauskas un Jaungulbenes pagastu, pa ceļam nedaudz apskatot arī Beļavas un Daukstu pagastu, un saulainā, rudenīgā oktobra sestdienā – uz Stāmerienas pagastu.

Ekskursiju organizatori saka lielu paldies visiem apceļoto pagastu gidiem un apskates objektu, ēdināšanas uzņēmumu un naktsmītņu pārstāvjiem, kuri ekskursantus laipni sagaidīja un iepazīstināja ar novada bagātībām. Un tikpat liels paldies arī visiem ekskursiju dalībniekiem – par lielo atsaucību un interesi vēl vairāk iepazīt Gulbenes novadu.

Nākamgad ekskursijas turpināsies – tiks apceļoti vēl neapskatītie Gulbenes novada pagasti, kā arī uzsākta kaimiņnovadu skaistāko vietu iepazīšana.

Gulbenes novada apceļošanas ekskursijas 2013.gadā tika organizētas projekta „Zelta maliņas Gulbenes novadā” ietvaros, un to līdzfinansēja biedrība „Sateka”.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *