• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Noķer bānīti!

 

Gulbenes novada pašvaldības aģentūra “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” aicina ikvienu, kam patīk ceļot, aktīvi pavadīt laiku, atklāt jaunas vietas un arī fotografēt, iesaistīties fotoakcijā “Noķer bānīti!”, noslēgumā piedaloties vērtīgu balvu izlozē.

Akcijas dalībnieki aicināti doties uz bānīša stacijām un pieturvietām laikā, kad tur piestāj bānītis, un “noķert” (nofotografēt) bānīti tajās, krājot punktus. Fotogrāfijās jābūt redzamam bānītim, jābūt atpazīstamai stacijai/ pieturvietai, kā arī pašam fotogrāfijas iesniedzējam (vai kādam, ar ko kopā piedalās šajā akcijā). Akcijas dalībniekiem nav obligāti jāapmeklē visas stacijas un pieturvietas. Par dažādās bānīša stacijās un pieturvietās uzņemtajām fotogrāfijām tiks piemērots atšķirīgs punktu skaits. Sakrājot noteiktu punktu skaitu, būs iespēja izlozē pretendēt uz balvu, kas atbilst konkrētajam punktu skaitam. Akcijas laikā tapušās fotogrāfijas dalībniekiem ir jāatsūta uz e-pastu: turists@gulbene.lv.

Ar detalizētu fotoakcijas norisi var iepazīties nolikumā!

Balvās paredzēta gan fotosesija sadarbībā ar studiju milze.lv, gan izbrauciens ar drezīnām Gulbenes-Alūksnes bānīša depo teritorijā, gan atpūta un cienasts atpūtas kompleksā “Lācītes”, gan arī iespēja uzspēlēt disku golfu disku golfa parkā “Stari”.

Akcija norisināsies no 25.februāra līdz 30.aprīlim. Balvu izloze notiks 5.maijā. Pēc izlozes uzvarētāji tiks paziņoti mājaslapā www.visitgulbene.lv un aģentūras sociālo tīklu profilos.

Fotoakcijas mērķis ir popularizēt Gulbenes-Alūksnes bānīti, veicināt ceļotāju interesi apmeklēt Gulbenes novadu, kā arī padarīt interesantākus un aizraujošākus ceļojumus, iepazīstot Gulbenes-Alūksnes bānīša šaursliežu līniju.   

Fotoakciju organizē Gulbenes novada pašvaldības aģentūra sadarbībā ar Gulbenes novada uzņēmējiem.

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *