• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Nedēļas nogales pasākumu plāns Gulbenes novadā (2. – 4.decembris)

lukturitisNedēļas nogalē gan Gulbenes pilsētā, gan arī pagastos notiks dažādi interesanti pasākumi: koncerti, balles, izstādes, tirdziņi, radošās darbnīcas, Ziemassvētku gaidīšanas pasākumi un arī sportiskas aktivitātes. Nāc, apmeklē pasākumus un iesaisties aktivitātēs!

 

Piektdiena, 2.decembris

Gulbenē:

Gulbenes kultūras centrā plkst. 18.00 – konkursa “Gada skolotājs” noslēguma pasākums.

Gulbenes novada bibliotēkā plkst. 17.00 – Eiropas kultūras vakars “Laikmetīgās pārmaiņas Eiropā”. Viesos – filozofi Maija Kūle un Rihards Kūlis.

Lizumā:

Plkst. 17.00 – Lizuma pagasta centrālās Ziemassvētku eglītes iedegšana. Plkst. 22.00 Lizuma kultūras namā – ballīte “Velvēm 25”. Ieeja – 4 EUR. Katram 25. apmeklētājam ieeja brīva! Darbosies mazā bāra kafejnīca. No 2. līdz 25.decembrim Lizuma kultūras namā apskatāma Ziemassvētku piparkūku izstāde “Sirds un Ziemassvētki”.

Sestdiena, 3.decembris

Lejasciemā:

Lejasciema kultūrvēsturiskā mantojuma un tradīciju centrā un tā pagalmā plkst. 14.00 – tirdziņš un radošās darbnīcas Adventes un Ziemassvētku noskaņās. Pasākuma noslēgumā tiks iedegta Lielā Ziemassvētku egle. Plkst. 19.00 Lejasciema kultūras namā – grupas “Galaktika” koncerts (ieeja – 3 EUR), plkst. 22.00 – Ziemas balle kopā ar “Galaktiku” (ieeja – 4 EUR).

Gulbenē:

Tirgus no plkst. 7.00 līdz 17.00 Gulbenē, Rīgas ielā 65 B.

Gulbenes sporta centrā plkst. 15.00 – paaudžu sadraudzības spēle volejbolā. Spēkiem mērosies Gulbenes pilsētas un Gulbenes novada komandas jauniešu/pieaugušo kategorijā (grupā) un veterānu/senioru grupā. Pasākumā būs konkursi “Lidojošā gremde”, “Piespēle mērķī”, “Ātrākā serve”, būs žūrija un dažādi priekšnesumi.

Svētdiena, 4.decembris

Ozolkalnā:

Ozolkalna kultūras un sporta centrā “Zīļuks” plkst. 14.00 – Cesvaines Tautas teātra izrāde – R.Blaumanis “No saldenās pudeles”. Ieeja – 2 EUR, skolēniem un pensionāriem – 1,50 EUR.

Staros:

Staru kultūras namā plkst. 14.00 – Baltinavas amatierteātra “Palādas” izrāde “Antons i saime”. Ieeja 3 EUR.

Stāmerienā:

Stāmerienas tautas namā plkst. 13.00 – Stāmerienas pagasta amatiermākslas kolektīvu un Stāmerienas pamatskolas bērnu koncerts “Vēstules ziemā”. Ieeja – 1,50 EUR.

Gulbenē:

Gulbenes kultūras centrā plkst. 15.00 Valmieras kinostudija piedāvā muzikālu pasaku visai ģimenei “Grinča Ziemassvētki”. Ieeja 2 un 3 EUR.

Pie Gulbenes novada domes plkst. 17.00 kopā ar Alisi no Brīnumzemes un Balto Trusi notiks brīnumaini brīnumainā Gulbenes galvenās egles iedegšana! Pasākumā dziedās Lauris Neilands, Evelīna un Aigars Homčenko, kā arī dejos Balvu jauniešu centra deju grupa “D-Dancers”. Kopā baudīsim ne tikai dziesmas un dejas, bet arī siltu zāļu tēju un piparkūkas.

Gulbenes sporta centrā no plkst. 10.00 līdz 16.00 – Gulbenes novada florbola čempionāts.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *