• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Mēnesis līdz rallijam “Sarma 2018” – uzsākta dalībnieku reģistrācija

Līdz rallijam “Sarma 2018” atlicis vien mēnesis, un līdz ar oficiālo dokumentu publicēšanu ir uzsākta arī dalībnieku reģistrācija uz Latvijas un Igaunijas rallija čempionātu, kā arī Latvijas rallijsprinta un vēsturisko automobiļu kausa otrajam posmam, kas Gulbenes novada ceļus pieskandinās 10.februārī.

 

Lai arī tikai tagad var teikt, ka ziema sāk pierādīt, ka arī šogad bez viņas neiztiks, rallija organizatori cerību pilni rūpējas par ceļu sagatavošanu. Līdz ar kailsala iestāšanos steidzami tiek līdzināti ceļi, lai ledus kārta veidotos pēc iespējas gludāka. Šobrīd ilgtermiņa meteoroloģiskās prognozes sola, ka līdz rallijam būs gan kailsals, kas sasaldēs zemes ceļus, gan sniegs, kas veidos sniega kārtu, gan atkušņi un spelgoņi, kas sarūpēs ziemas rallijam tik nepieciešamo ledus kārtu.

Vienlaikus rallija “Sarma” organizatori strādā arī pie rallija dokumentācijas un ātrumposmu aprakstu sagatavošanas un jaunu ideju iekļaušanu tajos, lai vēl vairāk uzlabotu to funkcionalitāti un lietošanas ērtības.

Rallija “Sarma 2018” ceremoniālā atklāšana notiks iepriekšējās dienas, 9.februāra vakarā, pulksten 19.30. Savukārt sacensību dienā, 10.februārī pirmie startēs vēsturiskie rallija automobiļi, kuriem starts tiks dots pulksten 8.30, pusstundu vēlāk tiem sekos rallija un rallijsprinta dalībnieki. Paredzams, ka pirmā sporta automašīna rallija finišu sasniegs nedaudz pēc septiņiem vakarā. Sacensību diena tiks noslēgta ar apbalvošanas ceremoniju pulksten 21.15.

Plašāku informāciju par naktsmītnēm meklējiet šeit, Gulbenes novada tūrisma informācijas vietnē www.visitgulbene.lv. Rallija “Sarma” jaunumiem iespējams sekot līdzi Facebook un Twitter, savukārt rallija gids un cita oficiālā informācija ir atrodama www.autorally.lv.

Ralliju “Sarma 2018” atbalsta Gulbenes novads, kokapstrādes uzņēmums “Vasks” un mežizstrādes uzņēmums “Grantiņi-1”, kā arī kompānijas “Akvedukts”, “M.T.Z. SERVISS”, “Kombainserviss”, “Sendija”, “Gulbenes Autobuss”, “Kopa”, “Kantes Krogs” un “RMS group”. Informatīvi atbalsta “Dzirkstele”, “4rati.lv” un “rally.ee”.

Ģirts Avotiņš                                                                                                                                      Rallija “Sarma” preses sekretārs                                                                                                     T: 29467027                                                                                                                                       e-mail: girts.avotins@gmail.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *