• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Mainīts darbalaiks

Vasaras sezonai beidzoties, ar 1.oktobri gan Stāmerienas pils, gan izglītojošais un interaktīvais centrs (IIC) “Dzelzceļš un Tvaiks” pāriet uz ziemas sezonas darbalaiku, kas ilgs līdz 31.martam.

Stāmerienas pilī ikviens būs gaidīts no otrdienas līdz piektdienai no pulksten 10:00 līdz 16:00, kā arī sestdien un svētdien no pulksten 10:00 līdz 17:00. Apmeklētāji var doties ekskursijā pa pili un uzzināt pils un muižas vēstures stāstus. Pilī iespējams iegūt informācijas materiālus par atpūtas iespējām Stāmerienā, Gulbenes novadā un citviet Latvijā, kā arī iegādāties suvenīrus. Pēc pils apskates var doties pastaigā pa Pils parku. Uz pils ziemeļu sienas vakara stundās – pulksten 18:00, 19:00, 20:00 un 21:00 – var atkal vērot multimediālo stāstu par Volfu dzimtas likteņiem. Arī ziemas sezonā pilī notiks izstādes, koncerti, filmu vakari, kaligrāfijas nodarbības un citas aktivitātes.

IIC “Dzelzceļš un Tvaiks” apmeklētājus gaidīs no otrdienas līdz sestdienai no pulksten 10:00 līdz 18:00. Dodoties ekskursijā pa centru, iespējams izzināt dzelzceļa vēsturisko mantojumu gan ekskursiju vadītāju stāstos, gan apskatot vēsturiskos eksponātus, gan arī darbojoties pie centrā izvietotajām 30 interaktīvajām ierīcēm. Centrs ir arī lieliska vieta, kur svinēt dzimšanas dienas vai citus svētkus, kurus var papildināt ar tematiskajām nodarbībām profesionālu centra darbinieku vadībā un izmēģināt izlaušanās istabas spēli “Perons 13”. Centrā var saņemt informāciju un tūrisma materiālus par ceļošanas un atpūtas iespējām gan Gulbenes novadā, gan citviet Latvijā, kā arī iegādāties dažādus suvenīrus. Lai gan pirmdienās IIC “Dzelzceļš un Tvaiks” ekspozīcija apmeklētājiem nebūs pieejama, tūrisma informāciju šajā dienā no pulksten 9:00 līdz 17:00 varēs saņemt ikviens apmeklētājs.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *