• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Mainīts darba laiks

Noslēdzoties vasaras tūrisma sezonai, tūrisma informācijas centram “Stāmeriena”, kas atrodas Stāmerienas pilī, ir mainīts darba laiks.

No 1.oktobra līdz 1.maijam tūrisma informācijas centrs “Stāmeriena” strādās katru dienu no pulksten 9.00 līdz 16.00. Ikviens būs gaidīts Stāmerienas pilī, lai gida pavadībā dotos ekskursijā un uzzinātu vairāk par pils un muižas vēsturi. Tūrisma informācijas centrā iespējams iegūt materiālus par atpūtas iespējām Stāmerienā, Gulbenes novadā un citviet Latvijā, kā arī iegādāties suvenīrus. Pēc pils apskates var doties pastaigā pa Pils vēstures taku.

Gulbenes novada pašvaldības aģentūras “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” (Ābeļu ielā 2, Gulbenē) darba laiks: no pirmdienas līdz ceturtdienai – no pulksten 8.00 līdz 18.00, piektdienās – no pulksten 8.00 līdz 17.00, sestdienās – no pulksten 10.00 līdz 14.00. Aģentūrā aicinām saņemt informāciju par daudzveidīgo tūrisma piedāvājumu Gulbenes novadā, citu novadu informatīvos tūrisma materiālus, iegādāties dažādus novadu raksturojošus suvenīrus, kā arī “Biļešu paradīzes” kasē iegādāties biļetes uz dažādiem pasākumiem gan Gulbenē, gan arī citos Latvijas novados. Ārpus darba laika tuvākā vieta, kur ir iespējams iegūt tūrisma informāciju, ir publiskais interneta pieejas punkts pretējā ielas pusē Gulbenes novada domes ēkai un viesnīca “Gulbene” (O.Kalpaka ielā 27a).

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *