• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Leģendas Stāmerienas pilī

31.oktobrī Stāmerienas pils aicina uz Leģendu nakti “Divatā. Aleksandra un Džuzepe”.
 
Stāmerienas pils – Eiropas romantisma pērle – glabā īpašus brīžus, notikumus, sajūtas, stāstus par pasaulslavenā pāra – Stāmerienas baroneses Aleksandras un Sicīlijas prinča Džuzepes – mīlestību. Lai sajustu leģendu klātbūtni, tiek piedāvāti divi piedzīvojumi.
 
Pirmajā piedzīvojumā apmeklētāji romantismu baudīs vijoles un klavieru koncerta skaņās, ļausies ēnu portreta un sava gaismas simbola izveidei radošajās darbnīcās, bet, malkojot siltu ziemas dzērienu, klausīsies stāstos un vērtēs izstādes. Otrajā piedzīvojumā koncertu nomainīs izzinoša dokumentāla filma “Geparda dzimšana”. Dalības maksa katrā piedzīvojumā – 10,00 EUR no personas.
 
Uz pils ziemeļu fasādes plkst. 17:00, 18:00, 19:00, 20:00 un 21:00 būs skatāms multimediālais stāsts “ Volfu dzimtas dzīves romantika”.
 
Biļetes uz Leģendu nakts piedzīvojumu Stāmerienas pilī – tikai iepriekš piesakoties pa tālruni 25755784 vai e-pastu: stameriena.tic@gmail.com!
Vietu skaits ierobežots! Ievērosim valstī noteiktos epidemioloģiskos noteikumus!
 
Leģendu nakti organizē Latvijas Piļu un muižu asociācija ar mērķi popularizēt Latvijas piļu un muižu kultūras mantojumu, veicināt vietējo tūrismu un pagarināt tūrisma sezonu. Leģendu nakti Stāmerienas pilī rīko Gulbenes novada pašvaldības aģentūra “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs”.
 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *