• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Lauku pieskāriens Galgauskas pagastā

Ikviens, kurš vēlas izbaudīt lauku burvību, tiek aicināts iepazīt Galgauskas pagasta tūrisma piedāvājumu, kur atrodamas saimniecības un lauku mājas, kas piedāvā ikdienu pārvērst interesanta piedzīvojumā.

Kā mēdz teikt pašas vides veselības saimniecības “Purmalas” (tel. +371 29400675) saimnieces – “Purmalās” iespējams redzēt to, kā noris īstena dzīve laukos. Šeit varēsiet ne tikai aplūkot dažādus saimniecībā mītošos dzīvniekus, bet arī līdzdarboties dažādu lauku gardumu, piemēram, pīrādziņu cepšanā.

Savukārt saimniecībā “Brūklenāji” (tel. +371 26315123, 26327574) varēsiet aplūkot dažādus eksotiskos un Latvijas putnus, savvaļas zirgus un citus dzīvniekus, kā arī uzzināt daudzus interesantus faktus par to ikdienu saimniecībā.

Galgauskas pagastā atrodas lauku māja “Ozoliņi” (tel.+371 29284745), kurā iespējams izbaudīt pirts rituālus un masāžas. Turpat arī apskatāmas Baltu zīmes, pieejamas naktsmājas 8 personām, kā arī telšu un piknika vietas. Lauku mājas “Ozoldruvas”, kas atrodas meža ielokā 14 km no Gulbenes (tel.+371 29153677, 64473558) ir vēl viena vieta Galgauskas pagastā, kur iespējams izbaudīt īsteni latviskus pirts rituālus. Šeit iespējams arī nakšņot, doties izbraucienā ar laivu, makšķerēt un iznomāt velosipēdus. Aktīvās atpūtas cienītāji var pārbaudīt savu izturību, pārvarot šķēršļu un saliedēšanās taku.

Viesmīlīgie māju saimnieki piedāvās jums neaizmirstamu atpūtu, tādēļ izbaudiet brīvdienas Galgauskas pagastā.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *