• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Ļauj, lai straume tevi nes!

Dabas skaistumu var vērot ne tikai pastaigājoties, dodoties pārgājienos vai velobraucienos, bet arī laivojot! Tā būs iespēja redzēt skaistus dabas skatus no cita skatupunkta – no ūdens. Un ainavas būs tiešām burvīgas – varēsi izbaudīt gan neskartas dabas burvību, gan mūsu novada lielāko upju skaistumu un varenumu.

Atceries, ka valdība šobrīd ir noteikusi stingrākus pulcēšanās ierobežojumus. Turpmāk  publiskās vietās, neievērojot divu metru distanci, kopā drīkstēs doties tikai divatā vai ģimenes lokā. Visos citos gadījumos ir jāievēro noteikums, ka personām vienai no otras ir jāietur divu metru distance. Arī dodoties pie dabas, vienkopus ļauts atrasties tikai diviem cilvēkiem un ievērojot distanci.

Laivu braucienā aicinām doties kopā ar to cilvēku, kura sabiedrībā jūties ērti un droši vai arī, ja vēlies pilnībā distancēties – laivo viens pats!

Gauja ir populārākā laivojamā upe Latvijā, kas met loku pa Vidzemi, kopumā sakrājot 440 līkumainus tecējuma kilometrus. Nelielu daļu šo Gaujas līkumu Rankas un Jaunpiebalgas pusē izlaivot piedāvā viesu nams “Mīlmaņi”. Piedāvājumā 4 stundu maršruts no Jaunpiebalgas līdz “Mīlmaņiem” un 2 stundu maršruts no “Dzērvju” līkuma, kas ir apmēram pusceļš, līdz “Mīlmaņiem”.  Sazinies pa tālruņiem 29217525, 29149474!

Ļoti ainaviska upe ir Pededze – tās krastos meži mijās ar pļavām un
laivotāji var priecāties par neskarto dabas skaistumu. Laivu nomas uzņēmums “Laivot.lv” aicina baudīt gandrīz palus Pededzes upē! Piedāvājumā – laivu brauciens pa Pededzes upes līkumiem no Jaunannas līdz Litenei, maršruta posmus iespējams variēt no 1 līdz 5 stundām. Sazinies pa tālruni 22151577!

Pavasara laivošanas burvību, laivojot dažādus Pededzes upes posmus – gan no Jaunannas līdz “Pededzēm”, gan arī no “Pededzēm” pa upi uz leju – piedāvā arī lauku māja “Pededzes”. Sazinies pa tālruņiem 29169997, 29144000!

Foto: laivot.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *