• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Latvijas Motosporta Federācijas kauss un TV kauss Gulbenē šajā nedēļas nogalē

Šajā nedēļas nogalē norisināsies gan 1.Latvijas Motosporta federācijas kauss motokrosā šajā sezonā, gan arī leģendārais “TV kauss”, kas pēc ilgu gadu pārtraukuma atkal notiks, nemainot tradīcijas un trasi, ko noteikti atceras Latvijas motokrosa vecmeistari.

TV kauss ar aptuveni 16 gadu pārtraukumu atkal ir “atdzimis” un norisināsies Gulbenē “Staru” mototrasē ar MX1, MX2 klašu izcīņu “TV kausam” un 85cm3 klases izcīņu “Gulbenes novada kausā”. “TV kauss” solās būt īpaši aizraujošs, jo notiks netradicionālā motokrosa “izpildījumā”, ar interesantiem braucieniem gan priekš sportistiem, gan arī līdzjutējiem. Braucieni MX1 un MX2 klasēm tiks sadalīti A un B grupās, kur pēc kvalifikācijas rezultātiem tās tiks sadalītas – pāra cipari vienā, un nepāra – otrā, lai nemazinātu cīņas sparu.

Šie būs arī netradicionālie motokrosa braucieni – tie būs sprinta braucieni, kur labāko prognozēt ir ļoti grūti, kā ziņo organizators MX1 klasē apsolījušies būt MX Moduls kluba “netraumējušies” sportisti, Lauris Freibergs, Ivo Šteinbergs, kā arī Toms Macuks, kurš pašlaik Eiropas čempionātā pēc 4 posmiem ir līderis un Latvijā šajā sezonā līdz šim sastopams ir bijis ļoti reti, par pārējo sportistu dalību “TV kausā” spriest vēl pāragri, taču treniņi “Staros” norit pilnā sparā un trenēties gribētāju “Staru trasē” pašlaik ir ļoti daudz, kas dod iemeslu pozitīvām prognozēm dalībnieku sastāvā.

Dienas kārtība gan sestdienas, gan svētdienas sacensībām tiks publicēta dienas gaitā, tādēļ sekojam līdzi jaunumiem un pošamies uz Gulbeni, starp citu arī līdzjutēji varēs pierādīt savu sniegumu trasē, tiesa gan, ar kājām, ne “mocīti”, līdzjutēji cīnīsies skrienot “Staru” trases “stikla kalnā” pieaugušo un bērnu ieskaitē, kur par balvām parūpējies esot “Lāšplēsis”, kas zina, varbūt arī kāds motosportists priecēs līdzjutējus ņemot dalību skriešanai “Stikla kalnā”?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *