• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Latvijas Mākslas akadēmijas Metāla dizaina katedras pasniedzēju, studentu un absolventu darbu izstāde “Ziemas saule”.

No 17. novembra līdz 31.decembrim Gulbenes novada vēstures un mākslas muzejā būs apskatāma Latvijas Mākslas akadēmijas Metāla dizaina katedras pasniedzēju, studentu un absolventu darbu izstāde  “Ziemas saule”.

 

           Izstādes atklāšana un tikšanās ar LMA docentu Metāla dizaina katedras vadītāju Arvīdu Endziņu un māksliniekiem 17.novembrī plkst. 14.00.

Izstādē būs aplūkojami Metāla dizaina katedras pasniedzēju, studentu un absolventu darbi, kas pārsteigs ar savu oriģinālo dizainu, konceptuālajām idejām, kā arī pārliecinošu tehnisko izpildījumu. Tiks izstādīti gan interjera priekšmeti, gan rotas, kā arī dažādi radošie projekti. Katrs no tiem – izteikti individuāls un neparasts, paužot autoram aktuālu tēmu, kā arī,- rādot kādu programmu studenti apgūst Latvijas Mākslas akadēmijā. Izstādi papildinās modes foto, kuros redzamas studentu radītās rotas.

Izstādes dalībnieku vidū ir gan pieredzējuši meistari, gan pavisam jauni autori – Arvīds Endziņš, Juris Gagainis, Andris Silapēters, Ginta Zabarovska, Maija Vītola, Alise Tālberga, Ieva Korne, Una Mikuda, Ilze Egle, Edvards Landsmanis, Aldis Lorencs, Rihards Rūsis, Arta Romanovska, Laura Selecka, Jēkabs Voļatovskis, Mārtiņš Alders, Vladislavs Čistjakovs un citi. Izstādi palīdz veidot un ar saviem darbiem piedalās arī Gulbenes Mākslas skolas absolvente, tagad LMA studente Rasma Pušpure. 

Izstādi Gulbenē rīko Radošā apvienība “Piektā Māja”  sadarbībā ar Gulbenes novada vēstures un mākslas muzeju, Gulbenes novada domes Izglītības, kultūras un sporta nodaļu projekta “Dizaineru darbu izstādes un radošās darbnīcas Gulbenē ”Cauri mežiem” ietvaros. Atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds.

Gulbenes novada vēstures un mākslas muzeja (Brīvības ielā 10, Gulbenē)

DARBA  LAIKS:

Otrdienās, trešdienās, ceturtdienās, piektdienās: 900 – 1700, sestdienās: 1000-1400.

BIĻEŠU CENAS:

pieaugušajiem – Ls 0,20; bērniem, mācību iestāžu audzēkņiem – Ls 0.10

trešdienās pensionāriem, personām ar invaliditāti ieeja brīva.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *