• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs – LATTŪRINFO biedrs

Gulbenes novada pašvaldības aģentūra „Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” ir uzņemta „Latvijas tūrisma informācijas organizāciju asociācija LATTŪRINFO” biedru sarakstā. Esot biedru statusā, Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs piedalīsies LATTŪRINFO galveno darbības virzienu īstenošanā: vienotas tūrisma informācijas sistēmas izveidē Latvijā, savstarpējas sadarbības un pieredzes apmaiņas attīstīšanā, tūrisma informācijas centru un biroja darbinieku kvalifikācijas celšanā un profesionālās apmācības veicināšanā.

 

Latvijas tūrisma informācijas organizāciju asociācija LATTŪRINFO ir profesionāla sabiedriska organizācija, kas dibināta 1996.gadā un apvieno juridiskas un fiziskas personas, kuras mērķis ir attīstīt un veicināt tūrisma industriju Latvijas Republikā.

Ir jau notikusi pirmā šī gada biedrības pilnsapulce, kurā piedalījās arī PA „Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” pārstāve Inga Barinska. Pilnsapulces dalībnieki atskatījās uz 2012.gada aktivitātēm, kā arī runāja par šī gada biedrības aktualitātēm. Pēc pilnsapulces LATTŪRINFO biedri un Tūrisma attīstības valsts aģentūras speciālisti devās divu dienu pieredzes apmaiņas braucienā pa Vidzemi, lai tiktos ar kolēģiem, runātu par sadarbības jaunajām formām un tūrisma klāsteru veidošanas pieredzi.

Laura Lulle
Tūrisma speciāliste
PA „Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *