• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Lai apkārt valda mīlestība!

Klāt gada romantiskākā diena – Valentīndiena! Ne jau šajā dienā mīlam vairāk nekā citās dienās, ne jau citās dienās mīlestībai piedienas vairāk romantisma un pārsteigumu, bet – šī diena vienkārši ir īpaša un tā ir svētku diena mīlestībai, kad varam atļauties mazliet vairāk laika veltīt tam, lai īpaši pārsteigtu savus mīļos cilvēkus.

Un par spīti tam, ka šogad svētku svinēšana ir pavisam citādāka, ir dažādas iespējās, kā tos nosvinēt patīkami un ar prieku! Vai vēl neesi izdomājis, kā pārsteigt savu mīļoto Valentīndienā? Ielūkojies! Šeit būs dažas idejas romantiskai un mīlestības pilnai svētku dienai Gulbenes novadā!

Pastaigas ar noskaņu

Piedzīvo skaistus mirkļus pie Stāmerienas pils un zem Mīlestības ozoliem. 13. un 14.februārī no pulksten 10.00 līdz 21.00 ikvienam būs iespēja sadzirdēt Mīlestības ozolu romantiskās sarunas cilvēku balsīs, sajust esamības mirkli uz pils Rietumu balkona, radīt kopīgu 2021.gada romantiskāko foto, sasildīt rokas pie ugunskuru karstajām sirdīm.

Dodies uz Rijas kalnu Jaungulbenē, kas izrotāts ar sarkanām sirsniņām un gaida visus mīlētājus!

Pastaigājoties pa Gulbenes pilsētas ielām, aicinām iziet sirds formas maršrutu – “uzzīmēt” savu sirdi!

Arī Druvienā valdīs īpaša noskaņa. Pagalmā pie kultūras nama skanēs romantiska mūzika un varēsi apskatīt Valentīndienas sniega skulptūras.

Rankas pagasta centrā aicinām izstaigāt mīlestības pastaigu taku un sasildīties ar mīlestības dzērienu.

Vairāk par Valentīndienas aktivitātēm Gulbenes novadā lasi šeit: https://www.gulbene.lv/lv/zr/klt-z/8291-ka-pavadit-valentindienas-nedelu

Garšīgas svētku dāvanas

Lai sarūpētu garšīgu pārsteiguma dāvaniņu, aicinām sazināties ar “Tālavas sidra” ražotni, kur varēsi iegādāties gardo karsto dzērienu “Ziema”.

Vienmēr īpašus svētkus var padarīt, iegādājoties kādu gardu kūku vai kādu citu kārumu kūku bodē “Gardums”. Sazinies gan laikus un veic pasūtījumu!

Turpat “Gardumā” vari iegādāties gardo kafijas grauzdētavā “Tīrs miers” grauzdēto kafiju vai arī sazinies ar viņiem pašiem, lai piepildītu savas vēlmes!

Bet ja kārojas kas pavisam salds, sazinies ar  saimniecību “Lukstiņi”, kur varēsi izvēlēties kādu no saldajiem medus našķiem!

Kopīgs piedzīvojums

Uzdāvini savam mīļotajam cilvēkam romantiska izjādi ar zirgiem saimniecībā “Purenes”! Tas būs skaists un sirsnīgs piedzīvojums jums abiem.

Mazliet citādāka, bet noteikti arī mīlestības pilna var būt dāvana –  izbrauciens zirga kamanās saimniecībā “Dzelzavieši.” Varēsiet ļauties divvientulībai un apkārtnes skaistumam! Bet pēc brauciena izbaudīt vēl arī citas iespējas, kas tiek piedāvātas šajā lauku saimniecībā.   

Romantiskus mirkļus ar nelielu asumiņu varēsi baudīt izbraucienā ar “Gulbene Adventures” kvadricikliem vai sniega motocikliem! Uzzini, vai tava otrā pusīte ir gatava doties ar tevi it visos piedzīvojumos!

Svētku mielasts līdzņemšanai

Par garšas baudījumu noteikti parūpēsies mūsu puses kafejnīcas. Pasūti gardu ēdienu kafejnīcā “Sonāte”, ja esi Stāmerienas pusē, kafejnīcā “Lācītes”, esot Rankas pusē, kafejnīcā “Fiesta” vai Kantes krogs – Gulbenes pilsētā!

Romantiska naktsmītne

Mīlētāju dienā izmanto iespēju atpūsties skaistajā Vecgulbenes muižas kompleksā. Šeit varēsi baudīt romantisku gaisotni un individuālu apkalpošanu, kā arī relaksēties SPA kompleksā ar saunu un džakuzi.  

Mīlētājus gaidīs arī atpūtas komplekss “Lācītes”, kur varēsi baudīt skaistu atpūtu, doties romantiskās pastaigās gar Gauju un numuriņā nogaršot gardo maltīti, kas sarūpēta “Lācīšu” kafejnīcā.   

Kā tava Valentīndienas pieturvieta var būt arī Stāmeriena un atpūtas komplekss “Vonadziņi”, kur ļauties mieram un skaistiem divvientulības brīžiem, baudot atpūtu Ludza ezera krastā, karsējoties pirtiņā (arī ar baseinu vai masāžas dušu pēc izvēles) un  atpūšoties siltos un mājīgā numuriņā.

Skaistu atpūtu varēsi baudīt arī labiekārtotajā atpūtas kompleksa “Sonāte” viesnīcas numuriņā, lutinot garšas kārpiņas ar turpat “Sonātes” kafejnīcā tapušo gardo svētku maltīti un vērojot saulrietu Pogas ezera krastā.

 

Lai sirsnīgiem un skaistiem brīžiem piepildīti svētki! 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *