• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Kulinārajā kartē iekļautas piecas Gulbenes novada ēdināšanas vietas

Iznākuši jaunākie asociācijas „Lauku ceļotājs” izdevumi – „Kulinārā karte” un brošūra „Latviešu virtuve – tradicionāli un mūsdienu latviešu ēdieni un dzērieni”.

„Kulinārajā kartē”, kas izdota latviešu un krievu valodā, iekļautas 178 ēdināšanas vietas visā Latvijā – krodziņi, kafejnīcas, restorāni, lauku tūrisma mītnes u.c. ēdināšanas pakalpojumu sniedzēji, kas gatavo un godā latviskos ēdienus un tradīcijas. Kartē ievietotas arī piecas Gulbenes novada ēdināšanas vietas: „Lācītes” (Rankas pag.), „Ozoli” (Lizuma pag.), „Sonāte” (Stāmerienas pag.), „Vecgulbenes muiža” un „Kantes krogs” Gulbenē. Šī karte kalpos kā praktisks palīgs ceļojot pa Latviju, jo tajā ērti var atrast ēdināšanas vietas visos reģionos, kur iespējams nobaudīt latviskos ēdienus. Kartē iezīmēti arī 10 kulinārie ceļi Latvijā. Savukārt brošūrā „Latviešu virtuve – tradicionāli un mūsdienīgi latviešu ēdini un dzērieni” atrodami 30 latviešu virtuves kulinārijas šedevri.

Gan karti, gan brošūru elektroniskā versijā iespējams apskatīt un lejupielādēt asociācijas „Lauku ceļotājs” mājas lapā www.celotajs.lv

Kulinara karte

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *