• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Kalnienas svētki “Iededzies Kalnienai!”

Sestdien, 12.jūlijā, ciematā, kas nav pagasta centrs, pirmo reizi notiks savi svētki – Kalnienas svētki “Iededzies Kalnienai!”.

Šo svētku iniciatore un organizatore ir biedrība „KAPO”, kas svinot savu 5 gadu pastāvēšanu, vēlas radīt svētkus visiem Kalnienas iedzīvotājiem, kā arī visiem, kas saista sevi ar Kalnienu. „Gribam parādīt, ka Kalniena vēl pastāv un ka arī mazos lauku ciematos viss ir iespējams,” saka biedrības „KAPO” projektu koordinatore Inga Lapse. „Mēs esam „iedegušies” par Kalnienu, un liels paldies jāsaka visiem, kas „iedegušies” līdz ar mums un piekrituši padarīt šos svētkus krāšņākus! Visi dalībnieki ir labi biedrības draugi un paziņas, kas atbalsta mūsu aktivitātes.”

Svētku aktivitātes sāksies 12.jūlija no plkst.16:00, kad būs pieejamas radošās darbnīcas bijušā veikala telpās, ko piedāvās Gulbenes novada jauniešu centri un biedrības projekta „Nākotne Kalnienā” partneri no Zemgales; mazākiem bērniem savs laukums ar piepūšamo atrakciju, burbuļu pūšanu un citām aktivitātēm pie „Dārzamājas” (jeb kantora); tautisko deju kopu un vokālo ansambļu no Gulbenes novada un Annas pagasta koncerts tautas namā. Svētku laikā līdz plkst.20:30 ceļa posmā gar bijušo skolu būs gan biedrības „Gulces Gēns” un Kalnienas breakdance grupas paraugdemonstrējumi, gan līnijdeju sadancis (piedalās: “Kamenes”, “Raganiņas”, “Mistērija”), tāpat arī ielu teātris no Spānijas un improvizācijas teātris,  akustiskās mūzikas koncerti, motociklu izstāde, koka spēles, aktivitātes ģimenēm un citas lietas, cerot, ka ik viens atradīs sev iemeslu „iedegties”. Dienas noslēgumā ap plkst.21:30 būs dienas nosleguma koncerts ar Oskara Deigeļa piedalīšanos un balle, kurā spēlēs grupas „Bruģis” un „Tranzīts”. Būs arī elektroniskās mūzikas telts ar dīdžejiem.

Biļete jāpērk tikai uz noslēguma koncertu un balli. Biļetes cena iepriekšpārdošanā no 1.jūlija līdz 12.jūlija plkst.21:00 EUR 3,00 (pie Kalnienas tautas nama vadītājas Marinas Nagles, talr.28665789), pasākuma dienā pirms noslēguma koncerta un ballē  EUR 5,00.

Dienas programma:

No plkst.16:00

Radošās darbnīcas (bij.Kalnienas veikala telpās un apkārtnē), kuras nodrošina jauniešu centri “Bāze” no Gulbenes, “Pulss” no Lejasciema, “B.u.M.s.” no Rankas un citi jaunieši. Radošo darbnīcu piedāvās arī Jelgavas novada Glūdas pagasta biedrība “Attīstibas centrs – dzīvo gudri!”

Motociklu izstāde (pie bij.noliktavas), kur būs skatāmi dažādi privātas kolekcijas retro motocikli.

Bērnu laukums (pie kantora), kur būs iespēja lēkāt pa piepūšamo atrakciju (no plkst.17:00 – 20:00), pūst burbuļus un izveidot sev kādu piemiņas lietu.

Koka spēles (bij.skolas laukumā), ko piedavā biedrība “Jumata”

Foto izstāde par Kalnienu (bij.noliktavā)

Plkst.16:00 un plkst.20:00

Tautisko deju kopu un vokalo ansambļu koncerti (tautas namā). Piedalās: “Ratenieki” no Litenes, “Veišu muzikanti” no Galgauskas, “Vērdiņš” no Gulbenes un Annas kultūras nama jauktais vokālais ansamblis

Plkst.17:00 un plkst.19:00

Akustiskās mūzikas koncerts (bij.noliktavā).

Plkst.17:00, plkst.18:00 un plkst.19:00

Līnijdeju sadancis (pie kantora). Piedalās: “Raganiņas” un “Mistērija” no Gulbenes, “Kamenes” no Stāmerienas

Plkst.18:00

Biedrības “Gulces Gēns” ielu vingrotāju un BMX Flatland, kā arī Kalnienas tautas nama breikdance grupas “B-boy” paraugdemonstrējumi (bij.angāra vietā)

No plkst.18:00 līdz plkst.21:00

Spēles ģimenēm kopā ar “Rotaract Gulbene” (pie kantora)

No plkst.18:00 – plkst.20:00

Aerogrāfijas paraugdemonstrējumi (pie kantora). Demonstrē Ingus Pukītis.

Plkst.19:30-20:30

Improvizācijas teātris (pie kantora)

Plkst.20:30

Spānijas un Gulbenes jauniešu veidota ielu teātra performance

Plkst.21:30 pie Kalnienas tautas nama

Noslēguma koncerts. Piedalās Oskars Deigelis

No plkst.22:30

Zaļumballe. Piedalās grupas: “Bruģis” un “Tranzīts”

Elekroniskās mūzikas telts ar dīdžejiem

Biedrība „KAPO” ir dibinata 2009.gadā un darbojas Gulbenes novada Stāmerienas pagasta Kalnienā. Burtu salikums KAPO atšifrējums ir „Kultūras un atpūtas pasākumu organizēšana”, kas bija arī biedrības dibināšanas mērķis – dažādot brīvā laika pavadīšanas iespējas Kalnienā. Biedrībā šobrīd ir 22 biedrs, kurus apvieno vēlme sakārtot un attīstīt Kalnienu kā apdzīvotu vietu un kopienu.

Biedrība KAPO, projektu koordinatore Inga Lapse, tālrunis 26447952, e-pasts: biedriba.kapo@gmail.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *