• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Katru mēnesi – tematiski pasākumi

2022.gadā Gulbenes novada pašvaldības aģentūras “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” speciālisti, sadarbojoties ar novada tūrisma uzņēmējiem un pakalpojumu sniedzējiem, vēlas ik mēnesi organizēt dažādus tematiskus pasākumus, ļaujot tūristiem un arī vietējiem iedzīvotājiem izbaudīt mūsu novada daudzveidīgo tūrisma piedāvājumu un katras vietas unikalitāti.

Tematisko dienu laikā katru mēnesi akcentēsim kādu konkrētu tēmu, tradīcijas, amatus. Organizēsim piedāvājumus ar tematiskiem pasākumiem, piedzīvojumiem, izzinošām aktivitātēm, sajūtu baudīšanu, jaunatklājumiem, stāstiem, cienastiem, darbošanos, konkursiem, aicinot šo aktivitāšu organizēšanā iesaistīties arī tūrisma uzņēmējus.

Janvārī vēlamies popularizēt pirts tradīcijas, veselības un labjūtes pakalpojumus un novada uzņēmējus, kas piedāvā tos baudīt. Gan mājaslapā www.visitgulbene.lv, gan aģentūras “Facebook” lapā “Gulbene Tourism” ikvienam jau šīs nedēļas nogalē tiks piedāvāts iepazīt labjūtes pakalpojumu sniedzējus novadā, izmantot viņu piedāvātos pakalpojumus, kā arī piedalīties konkursā mūsu “Facebook” lapā un laimēt jaukas un veselību veicinošas balvas. Balvas būs sarūpējuši novada tūrisma uzņēmēji un tās iegūt savā īpašumā varēs divi laimīgie.

Aicinām sekot līdzi informācijai!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *