• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Izzini nezināmo par Gulbenes pilsētu interaktīvā veidā!

Pilsētas svētku laikā, 25.jūlijā, aicinām ikvienu interesentu izmantot iespēju iepazīt Gulbeni nedaudz neierastā veidā, spēlējot izzinošu orientēšanās spēli “Atklāj Gulbeni no jauna!”, kuras laikā ir jāapmeklē dažādi objekti un vietas pilsētā un jāizpilda uzdevumi!

Spēlējot šo spēli gan Pilsētas svētku laikā, gan visu nākamo nedēļu pēc svētkiem (līdz 2.augusta plkst. 00:00) un sakrājot maksimālo punktu skaitu, būs iespēja iegūt aģentūras sarūpētas pārsteiguma balvas. Savukārt pēc tam spēli varēs izmantot gan tūristi pilsētas iepazīšanai, gan arī ikviens interesents, kas vēlēsies izzināt nezināmo par pilsētu un tās vēsturi.
Spēli “Atklāj Gulbeni no jauna!” būs iespējams spēlēt, izmantojot mobilo aplikāciju “Actionbound”. Piedalīties spēlē varēs gan individuāli, gan komandā. Lai piedalītos, mobilajā ierīcē būs nepieciešams interneta pieslēgums un ieslēgta navigācija. Atverot aplikāciju, meklētājā jāieraksta spēles nosaukums “Atklāj Gulbeni no jauna!”. Spēli varēs spēlēt bez maksas. Tā neveicinās pulcēšanos un būs drošs veids, kā iepazīt interesantas vietas pilsētā.

Aicinām izzināt nezināmo par Gulbenes pilsētu un tās vēsturi interaktīvā veidā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *