• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Izstādē-gadatirgū “Balttour” godina tūrisma nozares pārstāvjus

Šodien darbu uzsāka 24. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus “Balttour 2017”, aicinot iepazīties ar bagātīgām atpūtas iespējām un tūrisma jaunumiem visā Latvijā un arī 38 citās pasaules valstīs. Izstādes ekspozīciju veido vairāk nekā 470 stendi divās tematiskajās hallēs.

IMG-20170203-WA0000IMG-20170203-WA0001

 

 

 

 

 

 

Izstādes atklāšanas ceremonijas laikā notika arī balvu pasniegšanas ceremonija “Gada cilvēks tūrismā 2016”. Gulbenes novada “PA Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” paveiktais trešo gadu pēc kārtas ir labāko trijniekā starp 82 Latvijas tūrisma informācijas centriem. Lepojamies ar paveiktajiem darbiem un priecājamies, ka tos ir novērtējusi arī žūrijas komisija 9 cilvēku sastāvā, ko veido tūrisma biznesa eksperti, tūrisma asociāciju vadītāji, iepriekšējo gadu laureāti, valsts tūrisma pārstāvji un portāla “BalticTravelnews.com” pārstāvji.

Sakām paldies visiem novada tūrisma objektu apsaimniekotājiem, tūrisma uzņēmējiem, mājražotājiem, amatniekiem un ikvienam, kas darbojas tūrisma jomā un rada arvien jaunus un interesantus tūrisma piedāvājumus ceļotājiem! Uz veiksmīgu sadarbību arī turpmāk, jo kopā mēs esam spēks!

20170203-GadaCilveks

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *