• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Izraudzīts Stāmerienas pils vizuālās identitātes konkursa uzvarētājs

Gulbenes novada pašvaldības aģentūras “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” rīkotais struktūrvienības “Stāmerienas pils” vizuālās identitātes konkurss, kura mērķis bija iegūt oriģinālu, ērti lietojamu un Stāmerienas pils kompleksu raksturojošu vizuālo identitāti, ir beidzies. Izvērtējot 14 konkursa dalībnieku 20 vizuālās identitātes idejas, vērtēšanas komisija par uzvarētāju ir izvēlējusies Māru Vulfu, kura piedāvātajā idejā uzsver vizuālās identitātes elementu – nosaukumu. Tam ir arī savs ģerbonis ar “SP” monogrammu. Mazajās monogrammas cilpiņās ir ieslēptas sirsniņas, kas uzsver romantismu un nes pils vēstījumu – Eiropas romantisma pērle. Krāsu toņi izvēlēti maigi un silti.

Komisijas locekļi atzīst, ka vērtēšanas darbs nebija viegls, jo konkursa dalībnieki piedāvājuši ļoti daudz labu ideju, un katram komisijas loceklim bija savs favorīts, taču izvēlētais logo ir gan elegants, gan stabils.

Gulbenes novada pašvaldības aģentūra “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” pateicas ikvienam konkursa dalībniekam un cer uz turpmāku sadarbību ar dažādiem autoriem par atsevišķu Stāmerienas pils suvenīru sēriju izveidi.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *