• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Izmanto Bānīša velopiektdienu piedāvājumu!

Dodoties ar velosipēdu īsākos vai garākos izbraucienos, var lieliski atpūsties, baudīt mūsu zemes skaistumu un vienlaikus izzināt interesantus tūrisma objektus.

Ja esi riteņbraukšanas cienītājs, aicinām tevi izmantot Gulbenes-Alūksnes bānīša lielisko velopiektdienu piedāvājumu, apvienojot izbraucienu ar velosipēdu un bānīti un bonusā saņemot atlaižu kuponus!

Piedāvājums ir spēkā no 25.jūnija līdz 29.oktobrim. Piesaki braucienu ar bānīti (tālr. 20228884) jebkurā piektdienā, līdzi ņemot savu velosipēdu! Bānīša kursēšanas laiki ir pieejami šeit: http://www.banitis.lv/timetable.htm. Pirms tam jau izpēti velomaršrutus, kurus  atradīsi zemāk. Izvēlies kādu no piedāvātajiem velomaršrutiem, kuru vari uzsākt, izkāpjot kādā no pieturām vai stacijām pa ceļam vai dodoties līdz gala stacijai Alūksnē, vai arī saplāno savu maršrutu.  

Izmantojot Bānīša velopiektdienas piedāvājumu, bonusā saņemsi atlaižu kuponus nakšņošanai Gulbenes viesnīcā, maltītei “Kantes krogā” vai kafejnīcā-picērijā “Rodi” Gulbenē, restorānā “Jolanta” un burgernīcā “Tvaiks x Ogle” Alūksnē.

Dodies piedzīvojumā!

Sīkāka informācija par atpūtas iespējām Gulbenes novadā – www.visitgulbene.lv un Alūksnes novadā – www.visitaluksne.lv

 

Maršruti:

https://www.visitgulbene.lv/objekts/apkart-stamerienas-ezeram/

https://www.visitgulbene.lv/objekts/banisa-zemes-liklocis-nr-166/

https://www.visitgulbene.lv/objekts/no-stamerienas-ar-riteni-uz-liteni-nr-165/

https://www.visitgulbene.lv/objekts/ap-stamerienu-un-kalnamuizu-nr-164/

https://visitaluksne.lv/visit/velomarsruti/

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *