• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Izglītojošs un interaktīvs centrs “Dzelzceļš un Tvaiks” piedalīsies Inovāciju un tehnoloģiju festivālā “iNOVUSS” Rīgā

30.augustā Rīgā, Lucavsalā, notiks Eiropas brīvdabas inovāciju un tehnoloģiju festivāls “iNOVUSS”, kur uz 7 tematiskajām skatuvēm notiks vairāk nekā 50 dažādi pasākumi. Arī Izglītojošs un interaktīvs centrs “Dzelzceļš un Tvaiks” piedalīsies festivālā un teltī “Futūristi” pastāstīs par centra darbību, grūtībām, izaicinājumiem un nākotnes plāniem.

Izglītojoša un interaktīva centra “Dzelzceļš un Tvaiks” vadītāja Simona Sniķe piedalīsies LIAA Tūrisma departamenta rīkotajā “Latvijas tūrisma pieredzējuma sniedzēju ātro prezentāciju stundā” jeb Zibrunās. Starts plkst. 18:45 teltī “Futuristi”. 

7 minūšu laikā tiks pastāstīts par to, kā Gulbenes dzelzceļa stacijā tika izveidots izglītojošs un interaktīvs centrs – ideja, realizācija, darbība, grūtības, sasniegumi un nākotnes plāni. Pastāstīs par stacijas vēsturi un tās nozīmi pilsētnieku un tūristu vidū. Zibrunās varēs dzirdēt arī citus iedvesmojošus stāstus un kopā ar centra vadītāju piedalīsies Sansusī dibinātājs Uldis Trapencieris, RIBOCA programmu vadītājs Kaspars Vanags, pārgājiena Kolka – Dubulti veidotājs Mārtiņš Zvīdriņš, Valguma pasaules īpašnieki Vita Beļavniece un Viesturs Serdāns,  Tadenava izglītojošā darba vadītāja Agnese Timofejeva, blogere un ceļotāja Lelde Ineka Beņke. 

Kopumā festivāla programma noritēs trīs dienas – 30.augustā, 31.augustā un 1.septembrī, uz septiņām tematiskām skatuvēm un tās dažādie notikumi – diskusijas, lekcijas, prezentāciju sesijas, tīklošanas pasākumi – solās būt bez rāmjiem un garlaicīgām sarunām. Par to rūpēsies pasaules līmeņa eksperti no Baltijas, ASV, Austrālijas, Dienvidāfrikas, Lielbritānijas, Zviedrijas, Beļģijas, Nīderlandes, Itālijas, Luksemburgas, Vācijas, Somijas, Rumānijas, Polijas, Bulgārijas, informē LIAA. 

iNOVUSS darbnīcās topošie un esošie uzņēmēji, un dažādu jomu profesionāļi varēs apgūt mūsdienīgam uzņēmuma vadītājam svarīgas prasmes, kuras reti aplūko mācību grāmatās. Starptautiski atzīts atmiņu lielmeistars atklās, kā optimizēt prātu, bet pasaules apceļotāja #instadarbnīcā varēs iemācīties veidot stāstus sociālajiem tīkliem. Eksperti atklās, kā izveidot savu personīgo zīmolu, kā sagatavoties rokzvaigznes cienīgai prezentācijai un kā kļūt par nākotnes līderi. Darbnīcās runāsim arī par produktu vērtību pārdošanu mūsdienīgam klientam, par inovācijām, kas ļauj pieņemt labākus lēmumus, un pat elpošanu, kas palīdz vadīt mierpilnāku dzīvi.

Plašāka informācija par festivālu mājaslapā www.inovuss.lv, kā arī LIAA Facebook lapā https://www.facebook.com/LIAALatvija.

Festivālu rīko Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra Eiropas Reģionālās attīstības fonda darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” ietvaros.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *