• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Izgaršo Gulbenes novadu!

Viesojoties Gulbenes novadā, ikviens aicināts palutināt savas garšas kārpiņas un izmantot iespēju nobaudīt dažādas garšas Gulbenes novada kafejnīcās un restorānos.

Gulbenes novada pašvaldības aģentūra “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” sadarbībā ar Gulbenes novada ēdināšanas pakalpojumu sniedzējiem aicina ielūkoties īpašajā garšu piedāvājumā, kurā atradīsiet lieliskākos Gulbenes novadā baudāmos ēdienus. 

Viesojoties septiņās viesmīlīgās Gulbenes novada ēdināšanas iestādēs – “Kantes krogā”, kafejnīcā-picērijā “Rodi”, kafejnīcā “Fiesta”, atpūtas kompleksa “Sonāte” kafejnīcā, atpūtas kompleksu “Vonadziņi” un “Lācītes” restorānos un kūku bodē “Gardums” – ēdienkartē meklējiet īpašo logo, kas apzīmē tos ēdienus, bez kuru baudīšanas jūsu ceļojums Gulbenes novadā nebūs pilnīgs. 

Vietējie zina, ka visgardākās karbonādes ķiplokmērces cepurē gatavo “Kantes krogā”. Izmantojiet iespēju nobaudīt šī ēdiena garšu buķeti! “Kantes krogā” varēsiet baudīt arī dārzeņu krēmzupu ar ceptu lauku sieru un saldajā ēdienā – grilētu banānu. Nepalaidiet garām iespēju “Fiestā” nogaršot lielisko karbonādi “Klasika”, savukārt “Lācītēs” neaprakstāmu garšas baudījumu gūsiet, ēdot liellopu gaļas steiku ar sparģeļiem un piparu mērci, ceptu pīles krūtiņu ar kartupeļu, burkānu biezeni un apelsīnu mērci vai ceptu laša fileju ar cukurzirņu biezeni un citronsviesta mērci! Ja dodaties uz Stāmerienu, noteikti paviesojieties “Sonātē” un nobaudiet pašmāju kraukšķīgās karpas steiku, bet “Vonadziņi” priecēs ar “Vistiņu no austrumiem” un “Zemenītēm sniegā”. Iegriežoties kūku bodē “Gardums”, palutiniet savas garšas kārpiņas ar gardākajām Gulbenes novada kūkām un saldumiem! Nogaršojiet maigo “Aprikožu kūku”, lielisko “Omes kūku”, gaisīgās “Balerīnas”, kraukšķīgos svētku un siera cepumus un saldos biezpiena kēksiņus ar sukādēm! Kafejnīcā-picērijā “Rodi” noteikti nobaudiet gardo četru sieru picu!

Ēdināšanas iestāžu, kur baudīt Gulbenes novada garšas, darba laikus un kontaktus meklējiet šeit, www.visitgulbene.lv sadaļā “Kur paēst”. 

Aicinām ieplānot arī Mājas kafejnīcu dienas piedāvājuma baudīšanu Gulbenes novadā 9.jūlijā. Sīkāka informācija –  www.visitgulbene.lv/9-julija-izbaudi-majas-kafejnicu-dienu-gulbenes-novada/ 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *