• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Izdota jauna 2012. gada Gulbenes novada tūrisma karte

Gulbenes novada tūrisma informācijas centram (TIC) jaunais gads iesācies ar jauniem darbiem – izveidota krāsaina un ērta Gulbenes novada tūrisma karte, kas gan vietējiem iedzīvotājiem, gan Latvijas un ārzemju viesiem palīdzēs saņemt aktuālu un plašu informāciju par tūrisma piedāvājumu Gulbenes novadā un pilsētā.

Tūrisma kartē atrodama informācija un raksturojošas fotogrāfijas par apskates objektiem, lauku labumiem un aktīvās atpūtas iespējām pilsētā un novadā. Ir iekļauta arī naktsmītņu tabula, kas ļaus izvēlēties sev tīkamāko nakšņošanas vietu no plašā piedāvājuma. Jaunums tūrisma kartē ir informācija par dažādas tematikas auto un velo maršrutiem, sertificētiem pirtniekiem un dziednieciskajām pirtīm novadā. Noderīga būs arī informācija par gidiem, suvenīru iegādes vietām un bezvada interneta punktiem Gulbenē. Lai atrastu apskates objektus un naktsmītnes, orientēties palīdzēs kvalitatīvās un labi pārskatāmās novada un pilsētas kartes, savukārt GPS navigācijas īpašniekiem noderēs objektu koordinātas.

Ikviens ir aicināts apmeklēt Gulbenes novada TIC, kur šī bezmaksas karte ir pieejama latviešu, angļu un krievu valodā. Sākoties tūrisma sezonai, Gulbenes novada tūrisma kartes būs atrodamas arī tūrisma informācijas punktos Litenē un “Lācītēs”, Gulbenes novada apskates objektos un naktsmītnēs, citu pilsētu tūrisma informācijas centros, kā arī Gulbenes novada tūrisma portālā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *