• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Izaicinājums #EverySingleStreet jeb iepazīsti savu pilsētu pa īstam!

 
Ceļot uz ārzemēm nav vēlams, visu Latviju jau šovasar esam izbraukājuši krustu šķērsu, ko tad vēl? Vēl var iepazīt savu pilsētu līdz katrai mazākajai šķērsieliņai!
 
Mēs, aģentūras kolektīvs, vēlamies tevi izaicināt doties interesantā piedzīvojumā vai aktivitātē! Saģērbies sportiski un silti, ņem savu telefonu, ver vaļā kādu no GPS aplikācijām un sāc iet (vai nūjot, vai arī vieglā riksī skriet). Un šī aktivitāte būs piemērota arī vakara stundām, bet, protams, to vari darīt arī diennakts gaišajā laikā! Ja iesi vakarā – atceries savā apģērbā obligāti izmantot atstarojošus elementus, lai esi pamanāms, paņem līdzi arī lukturīti, arī tas var noderēt!
 
Kur tad ir izaicinājums? Tev jāapstaigā visas savas pilsētas (lielo pilsētu iedzīvotājiem lasīt – tuvākās apkaimes) ielas, sakrājot vismaz 100 kilometrus un izejot maksimāli daudz ielu vai vislabāk – visas. Esi no mazas pilsētas? Ej arī pa otru ielas malu! Bet vēl pa ceļam tev būs jāatrod 3 lietas, kuras tevi pārsteidza vai kuras tu atklāji no jauna – Ziemassvētku dekori kā LasVegasā, bruģēta ieliņa, par kuras esamību tu nezināji, kāds arhitektūras brīnums un tamlīdzīgi. Svarīgi, lai izvēlies aplikāciju, kurā vari turpināt iesākto maršrutu, nevis sākt katru dienu no jauna (mēs atzinām par labu esam “Geo Tracker”).
 
Kad esi godam ticis galā ar 100 kilometriem, publicē to savā “Facebook”  kontā šādi: ekrānšāviņš ar karti, ekrānšāviņš ar visiem rādītājiem (sākuma datums – ne ātrāk kā 4.decembris, distances garums, ilgums, vidējais ātrums) un tavs laimē starojošais selfijs, ka arī šo vakaru neesi pavadījis, sēžot pie datora vai TV! Protams, padalies arī ar saviem trīs interesantajiem atradumiem – ja ir, ievieto foto, ja ne – tad vienkārši pieraksti tos! Un, protams, neaizmirsti publikācijai pielikt klāt mirkļbirkas #EverySingleStreet un #visitgulbene!
 
Kāds tev no tā labums? Nelielai motivācijai pirmajiem trim, kas pieveiks simtiņu un padalīsies ar savu sasniegumu, mēs sarūpēsim foršas balviņas, lai arī tev būtu iemesls atbraukt pie mums ciemos. Balvās būs dāvanu kartes Stāmerienas pils un izglītojošā un interaktīvā centra “Dzelzceļš un Tvaiks” apmeklējumam, braucienam ar Gulbenes-Alūksnes bānīti, kā arī apmācībām pļavu golfa laukumā “Siltie”.
 
Kad sākam? Tagad!
 
Lai izdodas!
 
* Ņem vērā – vidējais ātrums aktivitātes veikšanai var būt ne ātrāks kā 7 km/h!
 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *