• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Ikgadējais tūrisma seminārs – tiešsaistē

3.martā notika ikgadējais Gulbenes novada pašvaldības aģentūras “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” organizētais tūrisma seminārs. Ņemot vērā valstī noteiktos ierobežojumus, šoreiz tas norisinājās tiešsaistē un pulcēja 45 dalībniekus – novada tūrisma uzņēmējus, pakalpojumu sniedzējus, tūrisma entuziastus, pašvaldības un biedrību pārstāvjus.
 
Semināra dalībniekus uzrunāja un veiksmi vēlēja Gulbenes novada domes priekšsēdētāja vietnieks Andis Caunītis. Ar pagājušajā gadā paveiktajiem darbiem, kā arī 2021.gada aktualitātēm, plāniem, izaicinājumiem un sadarbības risinājumiem ar novada tūrisma uzņēmējiem iepazīstināja aģentūras direktore Simona Sniķe. Dalībniekiem bija iespēja uzzināt arī par aktualitātēm jaunajā tūrisma sezonā, par projektiem, kuros iesaistījusies Gulbenes novada pašvaldība gan tūrisma nozarē, gan arī infrastruktūras uzlabošanā, par pašvaldības izsludināto grantu konkursu “Starteris”, par
biedrības “Sateka” realizētajiem projektiem un iespējām gūt atbalstu un sadarboties dažādos projektos arī tūrisma uzņēmējiem.
 
Lielu paldies sakām semināra lektoriem tūrisma nozares ekspertam, BalticTravelnews.com direktoram Aivaram Mackevičam un stratēģiskās komunikācijas ekspertei, mārketinga komunikācijas stratēģei, pakalpojumu dizaina ekspertei Lienei Kupčai par interesantajām idejām, ieteikumiem, padomiem un iedvesmas vārdiem ikvienam tūrisma nozares pārstāvim jaunajai sezonai! Paldies par dalīšanos pieredzē, ģenerējot jaunas idejas pandēmijas laikā, arī Gulbenes novada uzņēmējai, Kantes kroga īpašniecei
Ivetai Ilvai!
 
Ņemot vērā esošo situāciju ar Covid-19 un to, ka nav iespējams prognozēt, kā tā attīstīsies, ir jābūt gataviem mainīt savus ieradumus, savas darbības jomas, pārorientēties, papildināt savus pakalpojumus ar kaut ko jaunu. Šī tūrisma sezona atkal būs citādāka, nekā līdz šim esam bijuši pieraduši to redzēt, uzņemot pie sevis ceļotāju grupas un sniedzot klātienes pakalpojumus. Kā uzsvēra arī lektori, ir  jāmēģina iziet ārā, dabā pie sava potenciālā apmeklētāja, piedāvājot saņemt viņam savus piedāvātos pakalpojumus citādākā veidā, piedāvāt savus pakalpojumus līdzņemšanai. Ir jābūt radošiem, jāmēģina izdomāt un paredzēt nestandarta risinājumi! Šajā sezonā noteikti liels pieprasījums būs pēc “zaļā” – dabas, vides, rekreatīvā tūrisma. Katram savā tūrisma objektā vai sadarbojoties ar kaimiņiem, jācenšas radīt interesants piedāvājums – tāds, kas tūristam ļaus atklāt un piedzīvot ko jaunu, izzināt nezināmo, būt prom no ikdienas un realitātes, bet tajā pašā laikā baudīt ar visām maņām.
 
Uz sadarbību, veidojot interesantu un aizraujošu piedāvājumu ceļotājiem Gulbenes novadā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *