• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

IIC “Dzelzceļš un Tvaiks” piedāvā iepazīt vidi no dažādiem skatupunktiem

Interaktīvs un izglītojošs centrs “Dzelzceļš un Tvaiks” neformālās izglītības programmā “Citāda VIDE Gulbenes dzelzceļa stacijā” piedāvā Gulbenes novada iedzīvotājiem iepazīt vidi no dažādiem skatupunktiem un gūt jaunu neformālās izglītības pieredzi, kas ietver gan izzinošu lekciju, gan radošu darbošanos.

Neformālās izglītības programmas gaitā norisināsies trīs vienreizēji pasākumi martā, aprīlī un maijā. 14.martā kopā ar bloga “Seek the simple” autori Lauru Arnicāni būs iespēja uzzināt par dažādu resursu un taupīšanu un vides saudzēšanu. 11.aprīlī bloga “Vienspulsviens.lv” autore un veselīga uztura entuziaste Laura Grēviņa, kā arī sertificēta uztur speciāliste, grāmatas “Veselīgi našķi bērniem” autore Lizete Puga stāstīs par pārtikas gatavošanu un resursu pārdomātu pielietošanu, savukārt 16.maijā kopā ar Andreju Kovaļevski būs iespēja uzzināt par ģimenes ceļojumu plānošanu un naudas, laika resursu taupīšanu. 

Dalību nodarbībās var pieteikt pa tālruni 25448661 vai e-pastā:  simona.snike@gulbene.lv.

Pēc programmas apguves tiks izsniegta apliecība par 6h. 

Dalības maksa  – 2,50 EUR (par katru pasākumu).

Pieaugušo neformālās izglītības programma “Citāda VIDE Gulbenes dzelzceļa stacijā” tiek realizēta ar Gulbenes novada pašvaldības finansiālu atbalstu 700 EUR. Līdzfinansējums piešķirts Gulbenes novada pieaugušo neformālās izglītības programmu konkursā.  

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *