• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Iepazīsti Gulbeni no cita skatpunkta!

Gulbenes novada pašvaldības aģentūra “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” aicina apciemot Gulbeni un iepazīt pilsētu no cita skatpunkta, dodoties interesantā ekskursijā ar elektrovilcieniņu.

Nepilnu stundu ilgā un 9 kilometrus garā brauciena laikā tā dalībnieki varēs apskatīt skaistākās pilsētas vietas. Mazā, ērtā un gaitā diezgan ātrā vilcieniņa maršruts savieno abus pilsētas vēsturiskos centrus un ļauj iepazīt Gulbenes vēsturi, klausoties vadītāja-gida stāstījumā. Mūsu elektrovilcieniņa vadītājiem-gidiem vienmēr būs interesanti fakti, ko atklāt brauciena dalībniekiem.  Vilcieniņš savu ceļu uzsāk no Gulbenes kultūras centra un virzās pa maršrutu: Dzelzceļa stacija – Gulbenes novada vēstures un mākslas muzejs/ Vecgulbenes muižas komplekss – Spārītes parks/ Latvju zīmju vēstījumu taka – Gulbenes kultūras centrs. Vilcieniņš kursē visas dienas, izņemot pirmdienas. Elektrovilcieniņam šī jau ir trešā sezona, tas ir izvizinājis jau vairāk nekā 5000 ekskursantu.

Plašāk par vilcieniņu lasi šeit, kā arī uzzini, rakstot uz e-pastu “turists@gulbene.lv” vai zvanot pa tālruņiem 26557582, 64497729. Grupu ekskursijas interesenti tiek aicināti pieteikt vismaz trīs dienas iepriekš.

Brauc ciemos, ņem līdzi ģimeni, draugus vai paziņas un dodies ekskursijā ar elektrovilcieniņu!

DSC_0019

DSC_0123

 

 

 

 

 

 

DSC_0124DSC_0009

 

 

 

 

 

 

DSC_0005

 

DSC_0134

 

 

 

 

 

 

 

DSC_0139+  DSC_0016

 

 

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *