• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Iepazīst Gulbenes novadu ekskursijā “Ceļotāju aicinājums”

Sestdien, 19.maijā, notika Gulbenes novada PA “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” organizētā ekskursija – Ceļotāju aicinājums. Tās laikā tika apskatīti jauni un esoši tūrisma objekti Gulbenes novadā, kā arī iepazīta saimniecību un mājražotāju darbība.

Ekskursijas laikā viesojāmies lauku mājās “Pededzes”, kurās notika izzinoša ekskursija garšaugu pasaulē, bet tālāk devāmies pētīt akmeņus un kalt Litenes monētas pie “Latvijas pusdārgakmeņi” meistara Litenē.

Pēc ekskursijas Stāmerienas pilī, turpat pils dārzā dalībnieki brīvā dabā cepa maizi uz uguns un cienājās ar saimniecības “Birzupes-2” sagatavotajiem gardumiem. Liels pārsteigums bija pastaigas laikā pa pils vēstures taku, kad saimniecības “Pilssētas” zirgi negaidīti atnāca apskatīties takas viesus.

Pēc Stāmerienas skatu platformas apskates, ekskursijas dalībnieki iepazinās ar izlaušanās spēles “Xalianse” piedāvājumu un SUP dēļu nomu, bet ekskursijas noslēgumā izbaudīja siera degustācijas ražotnē “Pakalnieši”.

Paldies visiem, kas piedalījās ekskursijā un pavadīja saulaino sestdienu iepazīstot Gulbenes novadu, kā arī visiem tūrisma objektu saimniekiem par jauko un viesmīlīgo uzņemšanu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *