• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Iegādājies oriģinālas dāvanas un suvenīrus!

Gulbenes novada PA “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” aicina iegādāties oriģinālas dāvanas vai Gulbenes novadu prezentējošus suvenīrus!

Piedāvājuma klāsts ir plašs – sveces, keramika, magnēti, ziepes, pildspalvas, krāsojamās grāmatas, krūzes, pastkartes, kā arī īpašais šīgada jaunums – interesanta un izzinoša puzle, kurā, kopā saliekot gabaliņus, varēs uzzināt, kādi tūrisma piedāvājumi ir katrā pagastā, kopā veidojot Gulbenes novada karti. Puzles kastītē ir arī saraksts ar visiem tūrisma objektiem, kas atrodas mūsu novada pagastos un pilsētā. Šī puzle būs dāvana ar pārsteigumu, jo nevienā citā veikala plauktā tā nebūs atrodama. To iespējams iegādāties aģentūrā (Ābeļu ielā 2, 101.kabinetā) un tūrisma informācijas centrā “Stāmeriena” (Stāmerienas pilī). Dažādus suvenīrus var iegādāties arī tūrisma informācijas punktos Litenē (bibliotēkā) un Lejasciemā (kultūrvēsturiskā mantojuma un tradīciju centrā).

Dāvanu un suvenīru piedāvājumu, kā arī to cenas var aplūkot “Suvenīru” sadaļā (šeit). Aģentūrā par pirkumiem ir iespējams norēķināties gan skaidrā naudā, gan ar maksājumu kartēm. Iegādātās dāvanas iepriecinās jebkuru saņēmēju un sildīs sirdi dāvinātājam!

dsc_0242

suveniri

 

 

 

 

 

dsc_0175

dsc_0052

Gulbenes novada puzle. Cena - 7.84 EUR

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *