• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Gulbeni apmeklē ceļvežu autors no Vācijas  

Septembra beigās, pēc pašvaldības aģentūras „Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” uzaicinājuma, Gulbenes novadu apmeklēja vācu izdevējs un žurnālists Johannes Hunerfelds.

Vācu žurnālists jau kopš jūlija apceļo Baltijas valstis un veic pierakstus, lai nākamajā gadā publicētu ceļvežus par Latviju, Igauniju un Lietuvu. Viņa rakstītie ceļveži ir domāti cilvēkiem, kuri ceļo ar autopiekabi vai autofurgonu jeb kemperi. Tāpēc arī, ceļojot pa Latviju un iepazīstoties ar apskates vietām, J. Hunerfelds bija īpaši ieinteresēts kempingu un to piedāvājumu izpētē.

Gulbenē Johannes Hunerfelds tikās ar PA „Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” pārstāvi, lai uzzinātu informāciju par Gulbenes novada tūrisma piedāvājumu, kā arī nakšņošanas vietām, kas piedāvā nepieciešamos pakalpojumus ceļotājiem ar kemperiem un autopiekabēm. J. Hunerfelds atzīst: „Doties uz Gulbenes novadu bija laba ideja un labs papildinājums manam ceļojumam pa Latviju. Es ieguvu plašu informāciju par novada tūrisma piedāvājumu. Īpašs ieteikums ceļotājiem, ko aprakstīšu arī savā ceļvedī ir Gulbenes-Alūksnes Bānīša un dzelzceļa stacijas apmeklējums, pieminēšu arī apmeklētos kempingus”.

 Jaunajam ceļvedim par Latviju būs 128 lappuses, tirāža – 3000 eksemplāru. To varēs nopirkt ne tikai Vācijā, bet arī vāciski runājošajā Austrijā un Šveicē, kā arī internetā,

http://www.mobil-und-aktiv-erleben.de/blog-baltikum-2014/

 

Gulbenes novada pašvaldības aģentūra

„Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs”

header

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *