• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Gulbenes tūristu vilcieniņš atklāj sezonu!

DSC_2175Gulbenes tūristu vilcieniņš sezonu atklās 1.maijā no plkst.11.00. Turpmāk tas kursēs ik pa stundu – 12.00; 13.00; 14.00; 17.00; 18.00; 19.00, izņemot no pulksten 15.00-17.00 būs pārtraukums. Svētdienās vilcieniņš kursēs 11.00; 12.00; 13.00; 14.00. Pirmdienas būs brīvdienas.

Tātad visi, kuri vēlas apceļot Gulbenes pilsētu aicināti sākot no 1.maija doties 9 km garā, izzinošā ekskursijā ar vilcieniņu.

Vilcieniņa maršruts: Gulbenes kultūras centrs – Dzelzceļa stacija – Gulbenes novada vēstures un mākslas muzejs/Vecgulbenes muižas komplekss-Spārītes parks-Gulbenes kultūras centrs.

Pilsētā tiks izvietotas 5 skaistas vilcieniņa pieturvietas gulbja formā. Pirmā pieturiņa jau ir uzstādīta pie Gulbenes kultūras centra. Šīs pieturvietas nozīmēs to, ka vilcieniņš tur varēs uzņemt cilvēkus, kuri vēlēsies doties ekskursijā, taču būs arī tādi brīži, kad visas sēdvietas būs aizņemtas ar grupu ekskursantiem, tad diemžēl noteiktajā maršrutā cilvēki uzņemti netiks. Galvenais ekskursijas maršruta sākumpunkts un galapunkts būs pietura pie Gulbenes kultūras centra.

Viena iegādātā ekskursijas biļete būs derīga 2 braucieniem.  Biļetes cena 2.50 EUR (bērniem līdz 4.g.v. bez maksas). Visa aktuālākā informācija būs izvietota uz vilcieniņa pieturām. Šī pirmā sezona būs izmēģinājums arī priekš mums, jo šāds tūrisma pakalpojums tiks piedāvāts pirmo reizi. Arī mēs, aģentūra, no šīs pirmās sezonas mācīsimies saprast kā to darīt pēc iespējas labāk.

Aicinām izmantot šo iespēju un paraudzīties uz pilsētu no mazā braucošā vilcieniņa, kā arī pastāstīt par šādu iespēju saviem draugiem un paziņām. Ceram, ka mūsu Gulbenes tūristu vilcieniņš būs labs veids kā atpūsties un būt lepniem par savu pilsētu.

Grupu ekskursijas lūdzam pieteikt vismaz 2 dienas iepriekš pa tālr. 26557582.

 PA “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs”kolektīvs

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *