• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Gulbenes novadu prezentēs Jaunpiebalgā

10.augustā Jaunpiebalgā notiks ikgadējā izstāde-gadatirgus „Izvēlies Piebalgu”, kurā plaši un pamanāmi tiks pārstāvēts Gulbenes novads.

Tradicionālajā izstādē-gadatirgū no plkst. 9:00 līdz 16:00 piedalīsies un andelēsies vairāki Gulbenes novada amatnieki, mājražotāji, medus produktu tirgotāji, dārzeņu, augļu un ogu audzētāji – kopskaitā vairāk nekā 15 tirgot gribētāju. Gulbenes novada pārstāvju kopīgajā stendā apmeklētāji varēs iegādāties rotas, adījumus, skaistumlietas, dizaina priekšmetus, gleznas, grāmatas, kā arī gardumus – dažādus sierus, mājas vīnus, medu, sezonas dārzeņus, augļus un ogas. Tirgus laikā notiks arī īpaša izrādīšanās un lielīšanās jeb kultūras progmāris, kur par priekšnesumu un Gulbenes novada atraktīvu prezentāciju rūpēsies Kāzu muzeja pārstāvji.

Savukārt pašvaldības aģentūra „Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” gādās, lai izstādes-gadatirgus apmeklētāji varētu saņemt aktuālāko informāciju par Gulbenes novada tūrisma iespējām un interesantajiem piedāvājumiem.

Gulbenes novada amatnieku un mājražotāju dalību, kā arī kopīgā stenda izvietošanu izstādē-gadatirgū „Izvēlies Piebalgu” finansiāli atbalsta Gulbenes novada dome.

 

Laura Lulle
Tūrisma speciāliste
PA „Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs”

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *