• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Gulbenes novadu popularizēs Viļņas Starptautiskajā tūrisma izstādē „Adventur 2013”

Jau šajā nedēļas nogalē, no 1. līdz 3. februārim, Lietuvas galvaspilsētā Viļņā notiks Starptautiskā tūrisma izstāde “Adventur 2013”, kur Tūrisma attīstības valsts aģentūras (TAVA) organizētajā Latvijas nacionālajā stendā piedalīsies arī Gulbenes novada pašvaldības aģentūras „Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” pārstāvji.

Izstādes apmeklētājiem Latvijas nacionālajā stendā būs pieejami jaunākie tūrisma informatīvie materiāli par Latviju un tās reģioniem. Iepazīstoties ar Gulbenes novadu, ikviens interesents varēs saņemt Gulbenes novada tūrisma kartes, kā arī iegūt informāciju par tūrisma piedāvājumu un atpūtas iespējām novadā. No Gulbenes novada stendā strādās PA „Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” darbinieces Inga Barinska un Laura Lulle.

Ar Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) atbalstu šajā izstādē kopumā piedalīsies 13 pašvaldības un komersanti: Rīgas tūrisma attīstības birojs, Jūrmalas pilsētas dome, Siguldas novada dome, Jelgavas reģionālais tūrisma centrs, biedrība „Kurzemes tūrisma asociācija”, Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs, Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācija, SIA „Grand Baltics”, SIA „BBH Investments”, Latvijas un Krievijas kopuzņēmums SIA „Arbat Rīga”, Latvijas un Vācijas kopuzņēmums  SIA„REHO” un SIA „Smile Line”.

2012. gada pirmajos trijos ceturkšņos, pēc Centrālās statistikas pārvaldes datiem, Latviju apmeklēja vairāk nekā 73 tūkstoši Lietuvas tūristu, bet viņu nakšņojumu skaits sasniedz nepilnus 130 tūkstošus.

Foto: www.lateca.org

Laura Lulle
PA „Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs”
tūrisma speciāliste

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *